Co je virtuální kancelář a jaké jsou její výhody?

Slyšeli jste už pojem virtuální kanceláři? Jestli ne, nevadí. Článek vám vysvětlí, o co se jedná. Zpozornět by měli hlavně podnikatelé, kteří potřebují atraktivní místo k setkávání se s klienty, a zároveň nechtějí platit příliš vysoký nájem za klasické kancelářské prostory.

Neutrácejte více, než je nutné, a využívejte virtuální kancelář

Kancelář nebo zasedací místnost neslouží pouze k vykonávaní pracovních povinností, ale také k setkávání s kolegy, důležitými hosty a klienty. Proto je důležité, aby kancelářské prostory byly reprezentativní. Provizorními podmínkami byste nikoho nenalákali. Rovněž je důležité, aby tyto prostory byly na snadno dostupném místě, nejlépe v centru města. Pronájem zasedací místnosti nebo kanceláří v centru ovšem není levná záležitost, ba naopak. Placení nájmu po celý rok je nevýhodné. Existuje řešení? Ano. Říká se mu virtuální kancelář. Virtuální kancelář je místo, kam si můžete zvát své obchodní partnery, aniž byste tam trvale pracovali. Platíte pouze tehdy, když prostor skutečně využíváte. Vaše opravdová kancelář tudíž může být v levnějších prostorách na okrajích města nebo třeba doma, pokud vám to pracovní podmínky dovolí.

Jak si vybrat virtuální kancelář?

Vzhledem k tomu, že má virtuální kancelář za úkol šetřit váš rozpočet, možná budete mít tendence podřizovat výběr především ceně. Ano, i ta je samozřejmě důležitá, sledujte ale i to, jaké služby provozovatelé poskytují. Chcete přece na klienty zapůsobit co nejlépe! Samozřejmostí je moderní nábytek, papírenské potřeby, možnost občerstvení a tisku. Ideální prostory poskytuje Kancelářské centrum Praha. Kromě virtuálních kanceláří poskytují také možnost nahlásit sídlo firmy v Praze. Pomohou vám se založením firmy nebo za vás budou vyřizovat telefonáty. Společnost zkrátka udělá vše proto, aby se vám dobře podnikalo.

Publikováno: 10. 08. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: admin