Hodnocení firem: jaké jsou dle zaměstnanců jedničkou v oboru?

Jste čerstvým absolventem, jen toužíte po změně anebo jste jednoduše přišli o zaměstnání. Ve všech případech se potřebujete zorientovat na novém pracovním trhu a rozhodně nechcete skončit ve firmě bez budoucnosti nebo jistot. Na to máme ideální lék v podobě hodnocení firem bývalými i aktuálními zaměstnanci.

Hodnocení zaměstnavatelů aneb kde se lidé cítí dobře

Článek vám nabízí recenze firem, které dle hodnocení lidí na webu Vímvíc.cz patří mezi nejlepší zaměstnavatele ve svém oboru. Podívejte se na ně a popřemýšlejte, kterým směrem se vydat. Ať už se vám podaří vaši práci snů najít nebo ne, nezapomeňte svého zaměstnavatele ohodnotit a pomozte tak i ostatním.

Call centrum

Mnoho mladých lidí projde díky množství nabídek i jednoduchého nástupu tzv. fází call centra a spousta z nich stejně rychle zjistí, že není centrum jako centrum. Pro ty zde máme nejlépe hodnocené call centrum na Vímvíc.cz: ComGate. Tato česká společnost existuje stabilně již od roku 2002 s hodnocením 4,4 hvězdy ze 32 recenzí. Firma se specializuje spíše na stabilní a dlouhodobější projekty. Zásadou, díky které má ComGate tak vysoké hodnocení, je její zaměření. Nesnaží se totiž oslovit a přemlouvat ke koupi svých produktů každého. Snaha je zde naopak o sofistikovaný přístup k oslovení potencionálních klientů.
Call centrum, které zbytečně neobtelefonovává.
Na volné místo se můžete přihlásit do českých měst (Praha, Trutnov, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou, Pardubice) i slovenské Ivanky pri Dunaji. Kariéru si mohou zaměstnanci budovat v marketingovém/účetním/logistickém/IT oddělení nebo v oblasti zákaznické péče.

Copywriting

Pokud máte po krk docházení do denního zaměstnání s jasným režimem a zároveň chcete být kreativní, možná by stálo za to vyzkoušet cestu copywritera. V tomto oboru u nás jednoznačně vede firma ANT studio. Má sice pouhých 7 recenzí, ale všechny s plným počtem 5 hvězd a nadšenými komentáři. Společnost se zaměřuje na tvorbu webů, e-shopů a internetových kampaní v Plzeňském kraji, kde se stala největší on-line agenturou. ANT studio nabízí práci jak v týmu, tak v soukromí či v podobě práce z domova.

IT Technologie

Firma Inventi se na portálu Vímvíc.cz může pochlubit hodnocením 4,2 hvězdy s počtem 38 recenzí. Moderní společnost, ve které se máte možnost profesně posouvat ve všech směrech. Podle nejedné recenze má firma velmi motivační přístup, který je podporovaný výborným zázemím a přátelským kolektivem.
Výborné zázemí, silný kolektiv, moderní firma.
Firma se zaměřuje na vývoj SW (JAVA, .NET, iOS, Android, PHP), analýzu, testování, projektové řízení a support. Jejich známějším počinem je aplikace DameJidlo.cz, která vyhrála v soutěži Mobilní aplikace r. 2017. Pokud se tedy pohybujete v oblasti IT a hledáte práci v Praze, firmu Inventi rozhodně zařaďte do svého hledáčku.

Bankovnictví

Co se hodnoty recenzí týče, Raiffeisen BANK mezi nejlepšími zaměstnavateli v oboru bankovnictví jasně vede. Má celých 47 hodnocení, které dohromady vykazují hodnocení 4 hvězdy. V České republice se Raiffeisen BANK objevila v roce 1993 jako člen finanční skupiny Raiffeisen Bank International, která je jedním z předních poskytovatelů bankovních služeb v celé Evropě. Volná místa Raiffeisenbank neustále aktualizuje a nabízí práci zájemcům z různých oborů, jako je IT specialista, obchodník, poradce, účetní, HR, bankéř a mnoho dalších.
Profesionální prostředí pro profesionální kariéru.
Zaměstnanci firmu hodnotí jako stabilní s kvalitními službami, ale především jako dobrého zaměstnavatele. Profesionalita v Raiffeisen BANK jistě nezklame.

Obchodní řetězce

Pokud máte zájem o stabilní a jasně danou práci s dobrým platem, jsou zde i jiné varianty než banky nebo úspěšné startupy. Mezi nejlepší a zároveň na Vímvíc hojně hodnocené zaměstnavatele patří obchodní řetězec Lidl. V hodnocení firem vlastními zaměstnanci má společnost Lidl bezkonkurenčních 452 recenzí, což výsledku 4,4 hvězdy dodává bezpečnou půdu pod nohama. Práce pro pro řetězec Lidl je jasnou a stabilní variantou. Jde totiž o firmu s 30 letou historií se stovkami prodejen po celé České republice, která u nás již čtyřikrát získala titul obchodník roku. Mezi pozitiva lidé jasně staví výši platu i jistoty, které s sebou nesou i možnost kariérního růstu.

Práce pro Lidl - plat, jistoty, stabilita

Nabídli jsme vám recenze firem, které podle hodnocení lidí na kariérním portálu Vímvíc.cz patří mezi nejlepší zaměstnavatele ve svém oboru. Pokud práci stále hledáte, pak zamiřte přímo na nabídku volných pracovních míst a nastartujte svoji kariéru ihned!

Publikováno: 05. 12. 2018

Kategorie: Práce

Autor: admin

Tagy: recenze firem | volná pracovní místa