Oblečení pro zdravotní sestry už dávno nenudí

Zdravotnictví se mění. Kdysi fádní uniformní bílá, modrá či zelenomodrá už nejsou jedinými barvami, ve kterých zdravotníky potkáme. Zejména u sester se objevily další barvy a taktéž vzory. Strach z bílých plášťů je pryč. Ve zdravotnictví je jich čím dál méně. Sestry působí pozitivněji díky barevným outfitům. Ty lze dokonce doladit do corporate designu konkrétní kliniky. Barevné a pestré oblečení sester však lépe působí i na pacienty. Rozhodně nepřicházejí o autoritu. Spíše působí pozitivně a toto přenáší i na pacienty.

Mění se však i střihy oděvů

Například sesterské haleny mají lépe padnoucí střihy, bývají vypasovanější a slušivější. Lépe tedy vypadají i v tradiční bílé, ale samozřejmě barvy a vzory je dělají ještě atraktivnějšími. Naprostou samozřejmostí by měly být u sester, které pečují o dětské pacienty. Na ty pak bude zdravotní sestra působit spíše jako princezna z pohádky než někdo, koho by se měl malý pacient obávat. Zdravotnické haleny lze pořídit i s různými dětskými, například zvířecími motivy.

Probarvují se však celé outfity, nejen haleny a tuniky

Oblečení pro zdravotní sestry, to mohu být rovněž barevné šaty, či třeba doplňky, jako jsou sesterské hodinky a pantofle. I na těch záleží. Ty moderní jsou nejen vhodné pro celodenní práci kolem pacientů, ale jsou též krásné a s lákavými motivy. Už žádná nevzhledná dámská zdravotnická obuv, ale fashion pantofle. Třeba s lamou, s pejsky, plameňáky, v námořnickém stylu a s mnoha dalšími motivy.

Kde pořídit pestré a dobře padnoucí oblečení pro sestry a pro zdravotníky?

Dodává jej rodinná firma FOMI. Ta se specializuje na zakázkovou výrobu profesního oblečení a prodává i oblečení pro zdravotníky. Firma vás obleče od hlavy až k patě a pracovní oděvy pro zdravotníky využijete i v beauty salonech či v kadeřnictvích.

Publikováno: 14. 12. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin