Online akademie - konečně efektivní manažerské vzdělávací kurzy

Každý zodpovědný zaměstnavatel ví, že jeho řídícím pracovníkům nebude stačit vzdělání, které si s sebou přinesli ze studia vysoké školy a naopak se je snaží průběžně vzdělávat prostřednictvím odborných kurzů. Ty jsou však v případě většího počtu účastníků poměrně nákladné a navíc do jisté míry nepřizpůsobivé. Pevně daným termínům se musíte přizpůsobit vy, což je často komplikované a někdy i nereálné. Naštěstí existuje způsob, jak manažerům poskytnou vzdělání i bez toho, aniž by museli pravidelně docházet na školení a navíc za mnohonásobně nižší cenu.

Alternativní forma manažerského vzdělávání, o které bychom vás rádi informovali má podobu e-learningu a stojí za ní poradenská a vzdělávací společnost MotivP. Online akademie toho má hodně co nabídnout a její největší výhoda tkví v samotné podstatě kurzu – účastníci nemusí nikam chodit a mohou ji kdykoliv absolvovat přes internet. Vy budete mít absolutní kontrolu nad tím, kteří z pracovníků do kurzu skutečně nastoupili a samozřejmě i přehled nad tím, jak si vedou.

Každý z účastníků po absolvování tématického okruhu podstoupí test a pokud ho splní, obdrží certifikát a přístupová kód do další části. Co se týče témat jako takových, korespondují s aktuální situací českého a slovenského podnikatelského prostředí. Kurzy jsou koncipovány jako spojení teorie a praktických příkladů a to jak z minulosti, tak z aktuálního dění.

Cena online vzdělávání je 250 Kč za účastníka (konečná cena), který má doživotní přístup ke všem informacím. Může se k látce, které neporozuměl, kdykoliv vrátit a to bez nutnosti jakéhokoliv příplatku. Většina online kurzů informace zpřístupňuje na omezenou dobu a po jejím uplynutí musí zájemce zaplatit kurz znovu.

Pokud vás způsob, jak dopřát manažerům adekvátní vzdělání, zaujal. Přečtěte si o něm další informace přímo na www.motivp.cz. Autoři e-learningu momentálně nabízí přibližně tři desítky tématických okruhů a v budoucnu přibudou další. Překážkou nejsou ani vaše specifické požadavky, na základě kterých pro vás odborníci vypracují vlastní tématický kurz.