5 prověřených výdělků na internetu pro rok 2019

Sníte o tom, že budete vydělávat z pohodlí domova? Pro mnoho lidí je váš sen každodenní realitou. Díky internetu můžete výrazně navýšit domácí rozpočet i vy, případně rovnou vypovědět stávající zaměstnání a pustit se do práce online na plný úvazek. Abychom vás inspirovali, připravili jsme pět zaručených tipů.

Placené blogování

Máte vlastní web či magazín? Registrujte ho na PlaCla.cz a vydělávejte psaním placených článků. Inzerenti potřebují zdroje návštěvnosti a kvalitní odkazy: a vy si díky tomu přijdete i na několik tisíc korun měsíčně. Nejlepší blogeři pak evidují výdělky řádově v desítkách tisíc!

IT služby

Umíte dobře psát, ale nemáte vlastní web? Přesto můžete vydělávat slušné částky. Založte si účet na podnikatelské platformě WebDeal.cz a nabídněte se coby copywriter. Anebo se naučte programovat, dělat grafiku či marketing – všechny tyto služby jsou v oboru IT velmi žádané a dobře placené.

YouTube a Instagram

Kdo má co říct světu, je od přírody exhibicionista a umí přitáhnout pozornost diváků, má své místo mezi YouTubery jisté. To samé platí i o Instagramu – zajímavé osobnosti s velkou základnou sledujících nemají o nabídky inzerentů nouzi.

Prodej fotografií přes fotobanky

Narodili jste se s fotoaparátem v ruce a na disku se vám válí tisíce povedených snímků? Spojte příjemné s užitečným a udělejte si ze svého hobby zdroj příjmu. Fotobanky fungují jako zprostředkovatelé mezi fotografy a kupujícími – nebudete proto muset ztrácet čas prodejem a budete se věnovat tomu, co vám jde nejlépe – focení.

Získejte peníze prodejem věcí

Možná se vám doma válí spousta nepotřebných věcí, které by se mohly někomu hodit. Když je prodáte (např. přes Bazos.cz), získáte peníze, které pak můžete požít jako vstupní investici pro jiné online podnikání. A když domácnost protřídíte důkladně, najednou budete mít spoustu místa.

Publikováno: 13. 12. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: výdělek online. jak vydělávat přes internet