Hledáte někoho, kdo vám zajistí audit, daňové poradenství a účetnictví?

Audit označuje úřední přezkoumání a zhodnocení dokumentů (především účtů), které provádí nezávislá osoba (auditor). Téměř žádná firma sice k auditu nepřistupuje jako k příjemné záležitosti, nicméně je-li účetní agenda v pořádku, získá v očích klientů na prestiži. Předpokladem úspěšného auditu je volba auditora, který svou práci odvede spolehlivě a precizně. Zvládne-li navíc auditor také daňovou evidenci a vedení účetnictví, můžete jen získat. V souvislosti s auditorskou činností vám proto představíme společnost SP Audit s.r.o., která na českém trhu působí již od roku 1999. Společnost SP Audit s.r.o. nabízí komplexní portfolio služeb, tedy nejen auditorskou činnost, ale také kompletní daňové poradenství a vedení účetnictví. Garancí vysoké kvality budiž nejen dlouholetá působnost a spousta pozitivních referencí z řad klientů, ale také to, že spolumajitelka společnosti zastává funkci prezidentky Svazu účetních ČR.

Minimalizace daňových rizik

Je-li vašim cílem minimalizace rizik spojených daněmi, pak se v případě SP Audit s.r.o. rozhodnete správně. Daňové poradenství zahrnuje komplexní řešení daňových problémů a to jednorázově i celoročně. Každý účetní poradce disponuje hlubokými znalostmi v plné šíři daňové soustavy ČR a postará se o vaše daně s maximální pečlivostí.

Na velikosti nezáleží

Společnost SP Audit s.r.o. dlouhodobě spolupracuje s malými, středními i velkými firmami. Ať už stojíte v čele menší firmy lokálního charakteru nebo významné společnosti s celostátní působností, můžete využít vedení účetnictví, které zahrnuje i rozsáhlé řešení specifických účetních problémů a zadání. Samozřejmostí je i zavádění mezinárodních účetních standardů IFRS, spolupráce v oblasti konsolidaci, finanční rozbory a analýzy nebo podnikatelské plány. Pokud vás spolupráce s renomovanou účetní firmou zaujala a chcete si přečíst seznam služeb v celém rozsahu, zamiřte na www.spaudit.cz.

Publikováno: 13. 08. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: audit | daňové poradenství | sp audit