JUKI oprašují slávu OP Prostějov

Pamatuje na největší oděvní gigant ve střední Evropě, který zaměstnával více než 10 tisíc lidí? Jmenoval se Oděvní podnik OP a sídlil v Prostějově. Specializoval se na elegantní konfekci pro muže a ženy, své výrobky vyvážel do celého světa a udával směr módním trendům. K jeho velké slávě pomohly i šicí stroje JUKI. Deset tisíc žen pracovalo na páse v patrových budovách s velkými okny, aby den co den, noc co noc plnily okázalé plány československého hospodářství. Šičky si nejlépe chválily šicí stroje JUKI, které jsou při práci s konfekčním i měřenkovým materiálem bezkonkurenční. Pokud i vy chcete dosáhnout vyhlášeného umu a kvality prostějovských švadlen, jejichž produkty oblékaly celý svět, neváhejte si pořídit šicí stroj JUKI HZL-NX7 Kirei.

Proč JUKI?

Stroj vyniká obrovským pracovním prostorem 304x120mm, a proto je vhodný i pro patchwork a quiltovaní. Stroj má 351 různých stehů, od klasických, overlockových, ozdobných, až po vyšívací. Rychlost šití zvládne až 1050 stehů/min. Obdélníkový podavač zaručuje u šicích strojů špičkovou kvalitu stehů na různých materiálech. Při šití si poradí jak s velmi tenkým materiálem, tak i se silnými látkami, či koženkami.

Overlock i coverlock

Profesionálové se nikdy neobešli ani neobejdou bez strojů, nazývaných overlocky a coverlocky. Overlock JUKI MO-654DE se vyznačuje velmi kvalitní konstrukcí, vysokou rychlostí šití (až 1500 stehů/min) i silným ořezem látky. Pro elastické, stretchové materiály nebo pro funkci řasení je tento overlock vybaven diferenciálním podáváním, které zabezpečí, aby se vám jemné a elastické látky při sešívání a začišťování neroztahovaly nebo nekrabatily. Overlock v jednom kroku dělá současně tři operace: šije, odsřihuje látku a začišťuje. Pří výběru svých šicích pomocníků neváhejte vsadit na kvalitu, která vám pomůže docílit požadovaného výsledku. Vybírejte z e-shopů www.nej-sici-stroje.cz/ a www.eshop.brother-czech.cz, kde mají nejen nejlepší ceny, ale ještě vám s výběrem rádi poradí. Garantujeme, že budete spokojeni.

Publikováno: 05. 02. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: admin