Alwer Office: Specialista na prodej a pronájem kopírek a multifunkcí

Nic nevydrží věčně a o technice to platí dvojnásob. Mimo to je třeba vzít v úvahu rostoucí nároky uživatelů, kterým zařízení po určité dobře přestane vyhovovat. A nejde jen o počítače, ale také periferní výstupní zařízení v podobě tiskáren a kopírek. Ty jsou nedílnou součástí každé kanceláře a předpokládáme, že je denodenně využíváte i vy. Cena těchto zařízení sice v posledních letech výrazně klesla, nicméně stále nejde o zanedbatelnou položku (především v případě high-end modelů) a proto byste neměli nákup podcenit. Prozradíme vám, na co si dát pozor a na koho se obrátit. Ať už máte v plánu pořízení jedné černobílé multifunkce, nebo několika výkonných kopírek, bylo by zbytečné utratit větší částku, než je skutečně nezbytné. V prvé řadě si proto důkladně promyslete, co od nového zařízení čekáte a které funkce naopak nikdy nevyužijete. Srovnejte několik konkurenčních modelů a nakonec si vyberte ten, který je v poměru ceny / výkonu nejlepší.

Nechte si poradit od profesionálů

Jenomže co když se v daném segmentu nevyznáte? Jste ochotni podstoupit riziko nevýhodného nákupu? S tiskárnami a kopírkami je to podobné jako s čímkoliv jiným – obrátíte-li se na odborníky, budete mít jistotu, že nešlápnete vedle. A když se spolehnete na tým specialistů z Alwer Office, získáte mnohem více. Společnost Alwer Office zajišťuje komplexní portfolio služeb v oboru výpočetní a kancelářské techniky více než 15 let a mezi základní pilíře činnosti nepatří jen prodej černobílých a barevných multifunkcí a kopírek, ale také špičkový servis a poradenství. Česká společnost realizovala nespočet zakázek s významnými klienty v soukromé i státní sféře a mezi její stálé zákazníky patří i Ministerstvo obrany, města Poděbrady a Kolín.

Kopírky a multifunkce si můžete také pronajmout

Na závěr bychom rádi upozornili, že Alwer Office nabízí také pronájem kopírek a dalších zařízení, což ocení každý, pro něhož je pořízení vlastní kancelářské techniky příliš nákladné, nebo (s ohledem na četnost užívání) zbytečné. Další informace najdete na www.prodejkopirek.cz, případně na www.pronajemkopirek.cz.

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: prodej kopírek | prodej multifunkcí | pronájem kopírek