Kde seženete kvalitní měřidla? Jedině u specializovaného prodejce!

Nezáleží na tom, zda provozujete byznys spojený s oblastí výroby nebo jste spíše domácí kutil, který hledá relaxaci ve své malé dílně. V obou případech zřejmě patříte do skupiny těch lidí, kteří dokáží vyrobit kvalitní produkt. Stejně tak jistě očekáváte, aby byly kvalitní i všechny pomůcky a nástroje, které můžete při výrobě potřebovat. A právě pro vás je tu společnost Michovský-TOOLS, která je na našem trhu již 20 let. Po celou dobu se zabývá dodávkami nástrojů a měřidel, které využijete v oblasti opracování kovu, hlavně potom v segmentu průmyslové výroby. Například její kalibry dnes využívá množství významných průmyslových podniků nejenom u nás, ale i u našich zahraničních sousedů.

Co můžete očekávat?

V první řadě je to špičková kvalita. Na té si společnost Michovský-TOOLS přímo zakládá. Už jenom tím, že jednotlivé výrobky dodávané na trh jsou pečlivě vybírány právě s ohledem na kvalitu, stejně jako životnost či nezbytnou přesnost. Ideálním příkladem mohou být různá měřidla, která dnes patří mezi nezbytné vybavení jak mnoha podniků, tak i domácích dílen. Podíváme-li se byť jen na zlomek sortimentu dané společnosti, nabízí v této oblasti:
  • Posuvná měřidla
  • Hloubkoměry
  • Mikrometry
  • Úhelníky a úhloměry
Vše navíc s jistotou toho, že zboží odebírá pouze od prověřených zahraničních dodavatelů, se kterými má ty nejlepší zkušenosti - jak s ohledem na široký sortiment, tak i s ohledem na zmíněnou kvalitu.

Od jednodušších, po profesionální

Jak jsme uvedli výše, nabízené produkty se hodí jak pro vaši dílnu, tak i oblast průmyslové výroby. Tomu odpovídá i široká škála nabízeného sortimentu. Příkladem může být třeba posuvné měřidlo, které můžete získat nejenom v běžném analogovém provedení, ale i v tom digitálním. Stejně tak je k dispozici v různých velikostech. Podobně je na tom i sortiment kalibrů, kam spadají válečkové kalibry, nastavovací kroužky, stejně jako třmenové kalibry, nebo i možnosti označované jako NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další.

Publikováno: 07. 08. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: kalibry | měřidla