MBA můžete vystudovat online, v češtině a za méně než rok!

Mít v životopise vysokoškolské vzdělání je v dnešní době naprostým standardem. Ale jak zapůsobit na potenciálního zaměstnavatele, když jste v tomto směru na stejné startovní čáře jako ostatní? Jednoduchá rada zní – vystudujte MBA!

Co je to MBA a proč ho studovat?

Master of Business Adminsitration je vysokoškolský studijní program zaměřený na získání pokročilých znalostí v oblasti managementu. Absolvent získá titul MBA uváděný za jménem. Studium je určeno především pro zástupce středního a vrcholového managementu, ale účastní se ho také podnikatelé, majitelé společností a představitelé státní správy.

Jak MBA vystudovat online?

Studium MBA má nejčastěji kombinovanou formu, ale některé renomované instituce nabízí také výuku online, která dává účastníkům možnost studia odkudkoliv. Jedná se o ideální příležitost pro každého, kdo je časově vytížen či se studia nemůže fyzicky účastnit z jiných důvodů. K nejprestižnějším institucím, které umožňují studium MBA online, patří Oxford Business Education Institute. Průměrná délka studia je 10 měsíců, ale ti nejpilnější studenti mohou získat titul již za 4 měsíce od začátku studia. Celkové délka studia však nesmí přesáhnout 2 roky. Velkou výhodou je platba za celistvé studium a nikoliv za semestr. V případě zájmu lze cenu splatit v rámci 12 bezúročných splátek.

Proč studovat právě na OBEI?

Oxford Business Education Institute je česká společnost, která v minulosti působila ve Velké Británii. Nabízí studium MBA (a také BBA) v českém jazyce a cílem všech programů je důraz na schopnost aplikace praktických vědomostí v praxi. Instituce zájemce neklame skrytými poplatky a naopak umožňuje bezúročné splácení. Chcete se o online MBA česky dozvědět více? Veškeré další informace (podmínky přijetí, průběh studia...) a elektronickou přihlášku najdete na www.obei.cz.

Publikováno: 19. 02. 2017

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: obei mba | oxford business education institute zkušenosti | studium mba online