Moderní kanceláře a komerční prostory v Chomutově

Domníváte se, že moderních kanceláří a komerčních prostor byste se dočkali pouze v Praze a jiných velkých českých městech? Tak to je omyl. Pěkné kancelářské budovy vznikají po celé ČR. Většinou jde o nově rekonstruované stavby nabízející veškerý komfort 21. století. A jedna taková budova je k dispozici také v Chomutově. V centru Chomutova, nedaleko autobusového a vlakového nádraží, stojí budova IN-HOUSE. Nachází se hned u hlavní cesty vedle kruhového objezdu. Nedaleko jsou úřady, pošta i spousta restaurací a kaváren. Lokalita je tedy více než příznivá pro pronájem kanceláře Chomutov.

V moderních prostorách je radost pracovat

V roce 2013 prošla kompletní vnější rekonstrukcí. Dostala novou fasádu včetně zateplení, okna s izolačním dvojsklem a opraveny byly také inženýrské sítě. Opravy proběhly i uvnitř. Byly zrekonstruovány omítky, podlahy, zábradlí a osvětlení. Nechybí osobní výtah a bezbariérový přístup z ulice.

Snadná dopravní dostupnost

Přímo u objektu je podzemní parkoviště, které rovněž prošlo rekonstrukcí. Autobusové nádraží je vzdálené pouhou minutu chůze, podobně blízko se nachází vlakové nádraží.

Reprezentativní sídlo firmy

Celá budova je vyvedená v moderních barvách, kombinuje šedou s výraznými odstíny růžové, žluté, oranžové a modré. V přízemí vznikla také reprezentativní recepce v těchto barvách. IN-HOUSE má pět pater, v nichž se nachází komerční prostory i kanceláře různé rozlohy. Většina z nich je aktuálně pronajatých, avšak ještě zbývají tři kanceláře ve druhém patře a pronájem komerčních prostor Chomutov ve čtvrtém podlaží. Momentálně navíc probíhá ojedinělá akce, kdy je možné získat dva měsíce pronájmu zcela zdarma. Aspoň za zkoušku to tedy stojí, ne? V chomutovském IN-HOUSE sídlí několik regionálních i celorepublikově působících firem a v jejich sousedství můžete mít kancelář i vy. Kdo by nechtěl podnikat v moderním prostředí?

Publikováno: 12. 11. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: pronájem kanceláře chomutov