Prodej repasovaných počítačů - chcete kvalitní výpočetní techniku za hubičku?

Potřebujete spolehlivý notebook na cesty nebo pracovní PC do kanceláře, ale máte omezený rozpočet? V tom případě máte dvě možnosti. Tou první je koupě nového low costového modelu a tou druhou koupě repasované výpočetní techniky. Zajímá vás, proč je mnohem výhodnější investice do repasovaného počítače a v čem tkví jeho výhody oproti novému zboží?

Co je to repas?

Repasované počítače patří mezi vyhledávané artikly. Jde o použitou výpočetní techniku, která většinou pochází z větších firem a je před prodejem důkladně očištěna a otestována. Repasy jsou plně funkční a velmi spolehlivé, protože se jedná o modely střední nebo vyšší třídy. Cena repasovaného počítače se běžně pohybuje na polovině nového modelu se stejnými parametry. S trochou štěstí seženete repasovaný notebook nebo stolní PC za cenu samostatného operačního Windowsu a přestože nejde o horkou novinku s ultra vysokým výkonem, bude vám věrně sloužit ještě několik let.

Proč si pořídit repasovaný počítač namísto nejlevnější nové výpočetní techniky?

Hlavním důvodem je nižší cena. Např. repasované notebooky značky Dell s parametry, které odpovídají novým notebookům nejnižší třídy, jsou k mání takřka za hubičku. Oproti low cost modelům ale nabízí mnohem výhodnější poměr ceny a kvality. Procento reklamací je stejné nebo jen o něco málo vyšší než v případě nového zboží a to díky odolnému šasi a spolehlivým komponentům. Možná namítnete, proč rovnou nezkusit bazar nebo zastavárnu. A právě v tom tkví další výhoda repasů – záruka. Na repasovanou výpočetní techniku dávají prodejci záruku min. 6 měsíců, ale často i rok nebo plnohodnotnou dvouletou záruku. A aby toho nebylo málo, repasované počítače dostanete na fakturu a budete si je moct přidat do  nákladů.

Repasované počítače jsou pro vás vhodné, pokud

  • chcete ušetřit, ale ne na úkor kvality
  • se spokojíte s nižším výkonem
  • toužíte po kvalitním a spolehlivém notebooku, který vydrží i neopatrné zacházení

Nový počítač je lepší pro ty, kteří

  • vyžadují nejvyšší výkon
  • lpí na dvouleté záruce
  • potřebují notebook s jinou velikostí displeje (repasované notebooky jsou nejčastěji k mání s úhlopříčkou od 12'' – 15'' – tzv. manažerské notebooky)
  • si potrpí na nové a „neosahané“ technice
Rozhodnutí je na vás. O tom, že jsou repasované počítače dobrou volbou, se můžete přesvědčit na www.levnapc.cz, kde najdete širokou nabídku velmi kvalitních repasů. Nechybí oblíbené notebooky Dell, ale ani jiné prověřené značky (např. manažerské notebooky HP, Lenovo nebo Fujitsu Siemens).

Publikováno: 29. 07. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: prodej repasovaných počítačů | repasované notebooky dell