Simplepůjčka - recenze jednoduché a transparentní SMS půjčky

Jak jednoduše vyřešit komplikovanou finanční situaci? I menší výkyv cashflow může způsobit velké problémy a chcete-li oheň uhasit ještě v zárodku, nezbude vám, než sáhnout po šikovné půjčce. Vystačíte-li si menší částkou, máme pro vás perfektní tip. Simplepůjčka, kterou poskytuje společnost Simple Money Service s.r.o. je pro vaše potřeby jako stvořená. Simplepůjčka patří mezi rychlé nebankovní produkty a její vyřízení je velmi snadné. Tato sms půjčka vám pomůže především v momentě, kdy si nemůžete dovolit absolvovat zdlouhavý administrativní proces spjatý s vyřizováním klasického bankovního úvěru. Parametry půjčky ihned a podmínky vyřízení jsou nastaveny tak, abyste měli peníze k dispozici v rekordně krátkém čase (již druhý den po schválení). Rychlá půjčka v číslech:
  • výše půjčky se pohybuje od 1000 Kč do 10 000 Kč
  • doba splatnosti od 2 do 30 dní
Obrovský výhoda Simplepůjčky spočívá v jednoduchosti jejího vyřízení. Obejdete se bez dokladů o výši příjmu a nebudete muset ručit svým majetkem. Jedinou podmínkou, kterou musí žadatelé bezpodmínečně splnit, je absence exekuce. Lidé, kteří mají exekuci, nemají na Simplepůjčku nárok. Žadatel by zároveň neměl mít trvalý pobyt na obecním úřadě.

Jak probíhá vyřízení?

Celý proces spočívá ve čtyřech jednoduchých krocích:
  • požádáte o půjčku (nastavíte požadované parametry a odešlete online žádost)
  • zašlete scan vašeho občanského průkazu a platbu ve výši 1 Kč na účet poskytovatele
  • peníze získáte na druhý den po schválení
  • do předem smluveného termínu (max. 30 dní) částku splatíte
Půjčka před výplatou nás zaujala transparentními podmínkami. Společnost Simple Money Service netají žádné poplatky a vše uvidíte „černé na bílém“ ještě předtím, než zašlete žádost. Počítejte však s vyšší RPSN, která je pro segment rychlých půjček typická. Na druhou stranu jde o nejjednodušší způsob jak si půjčit peníze a nemuset se přitom obracet na rodinu nebo známé.

Publikováno: 19. 08. 2014

Kategorie: Finance

Autor: admin