Levný plyn pro firmy: Jak snížit náklady za vytápění?

Vytápění kancelářského komplexu, výrobny nebo jakýchkoliv jiných rozlehlejších komerčních prostorů není zadarmo. S firemním rozpočtem může pořádně zatřást, a proto je na místě efektivní optimalizace nákladů. Využíváte-li plyn, můžete za něj výrazně ušetřit přechodem k levnějšímu dodavateli. Ročně ušetříte třeba i několik tisíc korun, a to už stojí za zvážení, nebo ne? Přechod k novému dodavateli není tak složitý a nebude vás stát víc než pár desítek minut času. Ještě předtím vás ale čeká důkladná selekce dodavatelů. Kde natrefíte na tu nejvýhodnější nabídku?

Porovnejte dodavatele a vyberte si nejlevnější nabídku

Shrňme si to. Vašim cílem je co nejvyšší úspora. Vzhledem k množství dodavatelů, kteří na energetickém trhu v současné době působí, jistě nebude problém najít levnější nabídku. Spoustu času vám ušetří praktické porovnání cen plynu, které má podobu online kalkulátoru. Na druhou stranu doporučujeme, abyste při výběru nepodlehli vábení nejlevnějšího hráče i za cenu nedostatečné kvality služeb. V budoucnu mohou nastat situace, kdy budete muset řešit určité záležitosti, což je v případě některých dodavatelů doslova nadlidský úkol. Dojem z optimalizace nákladů vám pokazí mizerná komunikace ze strany zákaznické podpory...

Enra Services nabízí víc než jen levný plyn

Jak z toho ven? Zaměřte se na subjekty, kteří nabízí nízké ceny a zároveň garantují vynikající servis. Patří mezi ně také licencovaný dodavatel Enra Services s.r.o., který zajišťuje dodávku levného plynu domácnostem, úřadům, institucím a v neposlední řadě i firmám. Filosofií Enra Services jsou nízké provozní náklady, díky kterým může dodávat plyn za velmi výhodných podmínek (výrazně nižší cena než u dominantních distributorů). Společnost se v oboru plynárenství pohybuje přes dvacet let a garantuje férové jednání a profesionální přístup. Nemusíte se bát žádných poplatků navíc, a to ani v případě aktivace/deaktivace tarifu. Za zmínku stojí také asistence u přechodu od stávajícího dodavatele. V současné době jsou pro zákazníky připraveny čtyři základní tarify, z nichž je nejlevnější eFIX24. Nejenže nabízí nejnižší cenu plynu, ale také garanci fixní ceny po dobu dvou let. Po skončení lhůta tarif automaticky přejde na balíček ePLYN. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.enra.cz. Díky Enra Services může mít levný plyn a zázemí zavedené společnosti každý.

Publikováno: 08. 02. 2015

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: plyn pro firmy | porovnání cen plynu