Víte, kde koupíte kvalitní, zajímavé a cenově dostupné reklamní předměty?

Většina společností, ať už jsou menší či větší, si zakládá na svých reklamních předmětech. Dávno již odzvonilo firemním dárkům, které vydrží chvíli, a pak je může zákazník nebo obchodní partner vyhodit. Dnešní reklamní předměty si vyžadují kvalitní zpracování, reprezentují přece kvalitní společnost. A právě proto je tady DG Tip, společnost, která vám zajistí tradiční i originální dárkové předměty pro zaměstnance, obchodní partnery, zákazníky i ostatní.

Klasické reklamní předměty

Chcete-li udělat radost zákazníkům, věnujte jim některé klasické reklamní předměty. K těm se řadí např. zapalovače s potiskem, propisky s potiskem, také tašky s potiskem nebo třeba papírové tašky. U všech zmíněných dárků, si můžete být jisti, že je obdarovaní využijí, nebo věnují někomu v rodině, kdo je bude užívat, a dělat vám neplacenou reklamu. Vyhledávané jsou i dárkové předměty v podobě reklamních kalendářů a diářů, nebo hrnků s potiskem.

Netradiční a cool firemní dárky

Pokud chcete udělat skutečně dojem, a to ať už na významné obchodní partnery nebo zasloužilé zaměstnance, zvolte firemní dárky, které jen tak někde neuvidíte. Co třeba zahradnická sada v sáčku, kompletní sada na sushi 8 ks Ukiyo, zinková vanička se semínky bylinek nebo třeba skládací multifunkční lopatka, kterou využijí muži i ženy? Volit správné reklamní předměty můžete podle zaměření vaší firmy. Anebo vsadit na užitečné věci, jako jsou např. výše uvedené skvělé reklamní předměty.

Proč právě DG Tip?

DG Tip je tady již 30 let a nabízí jak reklamní předměty s potiskem, tak s výšivkou. V nabídce najdete rozmanitý reklamní textil, předměty pro cestování, domácí potřeby a hrnky, novoročenky, kalendáře, psací potřeby a předměty do kanceláře, elektroniku, outdoor, nářadí, dárky pro děti a mnohé jiné.

Publikováno: 05. 04. 2022

Kategorie: Marketing

Autor: admin