Vítězný projekt prestižní soutěže Best of Realty 2018 nabízí pronájem retailových ploch

Stará pražská průmyslová čtvrť Palmovka se v posledních desetiletích proměnila v moderní, až dokonce luxusní lokalitu. V administrativní oblasti si jako první otevřela své sídlo společnost Metrostav, ovšem v současné době probíhá rekonstrukce dalších tří budov, přičemž unikátní projekt si vysloužil název Palmovka Open Park. Připravovaný administrativní projekt Palmovka Open Park dokonce vyhrál prestižní soutěž Best of Realty 2018 v kategorii Nové administrativní projekty. Pokud chcete komerční prostory na daném místě, máte možnost získat do pronájmu ještě jednu z posledních retailových ploch.

Spojuje současnou architekturu s tradicí

Vzhled revitalizovaných budov, jejichž vlastníkem je developer ze skupiny Metrostav, navrhli architekti Jan Aulík a Jakub Fišer. Přestože vnesli do prostorů moderní a nadčasový nádech, nebyla tradice a historie tak úplně pohřbena, ba naopak se architekti snažili zakomponovat do projektu kontrast přítomnosti a minulosti. Ukázkou dávné architektury je zrekonstruovaná výrobní hala z třicátých let minulého století situovaná v samotném srdci areálu. Jednotlivé budovy jsou něčím unikátní a ojedinělé. Společně vytváří opravdu krásný veřejný prostor, jenž přirozeně navazuje na okolní park. V předchozích letech byly zrealizovány ve stejné oblasti ještě projekty Palmovka Park 1 a Palmovka Park 2. Developer se rozhodl vytvořit 25 500 metrů čtverečních ploch v budovách Palmovka Open Park 3 a Palmovka Open Park 4 a hale Palmovka Open Park O.

Pro koho jsou retailové plochy určené

V rámci projektu jsou nabízeny k pronájmu retailové prostory, jež jsou ve fázi shell and core. Plochy určené pro gastro provozy už není možné upravovat. Dále retailové plochy využijí startupy, coworkingové firmy, výrobci nábytku pro showroomy, vinotéky a klientská centra pojišťoven.  

Publikováno: 23. 02. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: admin