Repasované počítače – špičková technika za nízkou cenu

Začínáte s podnikáním a obracíte doslova každou korunu? Poohlížíte se po počítači s nadprůměrným výkonem a nízkou pořizovací cenou? Trn z paty vám vytrhnou repasované počítače. Jejich výkon uspokojí každý zákazníkův rozmar, jsou snadné na údržbu a pořídíte je doslova za hubičku. Repasovaná technika pochází nejčastěji z velkých korporací, které pro své pracovníky rok co rok pořizují nové stroje. Vyřazené kousky jsou přitom naprosto v pořádku, plně funkční a bez závad. Po důkladné technické kontrole je lze bez problémů využívat ještě dlouhá léta; protože jde ale o použitou techniku, jsou k dispozici za zlomek původní ceny. Chytří podnikatelé chápou, že za špičkovou kvalitu není třeba utrácet astronomické částky. Hodně muziky jde dělat i za málo peněz.

Po jakých kouscích se poohlédnout?

I trh s repasovanou výpočetní technikou skrývá v rukávu trumfy. Při výběru repasovaného počítače se zajímejte o původ a úpravy, kterými stroj během technické revize prošel. Přeptejte se i na operační systém. Nelegální software na repasovaných počítačích není bohužel výjimkou, ale pravidlem. Naštěstí ale existují i solidní dodavatelé repasované techniky. Spolehlivostí vyniká např. modelová řada Dell OptiPlex 9020, která láká uživatelskou přívětivostí a bezproblémovým chodem. Na trhu je teprve od poloviny roku 2013, i ty nejstarší stroje tak zvládnou každý úkol. Technici si s touto modelovou řadou skutečně vyhráli. Původní grafické karty vyměnili za výkonnější, krkolomné šroubování skříně nahradili elegantní pojistkou. Díky důkladné revizi je nová i základní deska; oproti té původní potěší vyšším výkonem a menším rozměrem. Repasovaná řada OptiPlex 9020 zabere méně místa a navíc se chlubí i výkonnějším chlazením.

A co bezpečnost?

O svá data se bát nemusíte. Digitální zabezpčení hraje v dnešním světě prim a pod palcem jej mají i stroje řady OptiPlex 9020. Jsou vybaveny technologií Intel v Pro, která dovoluje šifrované sdílení choulostivého obsahu nebo bezpečné připojení k tiskárnám a dalším externím zařízením. Pro kancelářskou práci jsou repasované počítače jako dělané. A z ušetřených peněz můžete své podnikání rozjet ve velkém stylu!

Publikováno: 27. 02. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: repasovaný notebook pro podnikání