Vizitky mají význam i dnes, v době elektronické komunikace

Máte pocit, že vizitky ztratily význam? Pokud vám nejde do hlavy, proč je mnozí lidé stále používají, možná změníte názor, až vstřebáte následující informace. Vizitky nejsou přežitkem z 20. století. Jejich historie je mnohem delší – v Evropě se začaly používat v průběhu 17. století a v Číně údajně ještě o něco dříve. Za oficiálního tvůrce první vizitky je však považován Francouz A. A. E. Disdéri, který si nechal patentovat nový typ portrétu (carte de visite).

Vizitky byly, jsou a budou

Vraťme se do současnosti. Nyní hraje prim elektronická komunikace, většina lidí využívá chytré telefony a k wi-fi se lze s trochou nadsázky připojit i na severním polárním kruhu. Tak jakého důvodu se vizitky používají i dnes? Jednoduše proto, že usnadňují vzájemnou komunikaci. Předáním vizitky po dlouhé debatě s někým, koho vidíte poprvé v životě, můžete předejít trapné situaci, kdy si dotyčný (nebo vy) nezapamatuje jméno. Malá kartička obsahuje vše podstatné a umožňuje rychlou výměnu kontaktů i bez nutnosti využití technologií jako je NFC nebo Bluetooth. Možná se budete divit, ale na vizitky nedají dopustit ani vysoce postavení manažeři.

Vkusné, kvalitní a levné vizitky snadno a rychle

Zásadní roli hraje vzhled a obsažené informace. Vizitkou můžete udělat perfektní dojem, anebo zapříčinit, že skončí pomačkaná v nejbližším odpadkovém koši. V tomto směru vám přijde vhod online služba Printuj.cz, která nabízí tisknutí vizitek i jejich tvorbu z předpřipravených návrhů. Stačí si vybrat některý z moderních návrhů (nebo nahrát vlastní), navolit parametry a vyplnit informace. Do 24 hodin od provedení objednávky budete mít stylové vizitky k dispozici. Brilantně bílý papír je pevný, odolný a s volitelnou úpravou (lesk i mat). V obdobně luxusním vzhledu si můžete nechat natisknout také hlavičkové papíry. Nyní již víte, proč vizitky přežívají i v době elektronické komunikace. Objednejte si je na Printuj a udělejte na své obchodní partnery a zákazníky dobrý dojem.

Publikováno: 16. 01. 2017

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: výhody vizitek | význam vizitky