Získejte přízeň klientů pomocí reklamních kalendářů a diářů

Uspět v tak vysoce konkurenčním prostředí, které na českém trhu panuje, není snadné. Řeč je přitom o drtivé většině oborů – o zákazníky soupeří malé i velké firmy a předpokládáme, že jste na tom podobně i vy. Způsobů, jak se prosadit a dostat svou firmu do popředí zájmu, je samozřejmě vícero, ale alfou a omegou je efektivní marketing. Zároveň platí poměrně jednoduché rčení – v jednoduchosti je krása. A může být něco jednoduššího, než obdarování potenciálních klientů a vážených obchodních partnerů reklamními předměty?

Nebojte se použít sílu reklamních předmětů

Pojem reklamní předmět je velmi široký a v podstatě může zahrnovat cokoliv. V praxi musíme při výběru přihlížet k mnoha faktorům – typem klienta počínaje, příležitostí konče. V následujících řádcích se zaměříme na kalendáře a diáře, které sice nepatří mezi nejoriginálnější propagační dárečky, ale přesto se v nich skrývá značný potenciál. Proč by měly zajímat i vás? Mít po ruce diář nebo kalendář, je pro většinu lidí samozřejmost. Jde o pomocníky, bez kterých se neobejdeme dnes a denně, a právě v tom tkví zmíněný potenciál. Stačí, když necháte kalendáře / diáře opatřit logem a případně do nich vložíte propagační materiály – obdarované osoby budou v kontaktu s vaší firmou každý den a postupně se jim dostanete pod kůži. Personalizace reklamních předmětů dělá hotové divy, navíc vám příliš nenabourá firemní rozpočet – výroba kalendářů a diářů není nákladná.

Kdo vám vyrobí stylové kalendáře a diáře levně?

Buďme však trochu konkrétnější – na koho se v případě reklamních předmětů tohoto druhu obrátit? Chcete-li, aby stál výsledek za to, spolupracujte s profesionály, kteří mají s výrobou dostatek zkušeností a bedlivě sledují moderní trendy. Za zmínku stojí česká společnost Helma 365 s.r.o., která ročně vyrobí více než 6 milionů kusů personalisovaných reklamních předmětů. Vyberte si z několika desítek designů a rozličných materiálů – nechte si pro své účely vyrobit kalendáře a diáře, které vaši zákazníci ocení a budou je využívat. Helma 365 disponuje vlastní redakcí, takže vám může vytvořit unikátní obsah. Zároveň nabízí reklamní služby na klíč – například ražby loga, přítisky či reklamní předměty na míru. Společnost Helma 365 spolupracuje také s humanitární organizací ADRA, pro kterou vyrobila Charitativní kalendář na podporu vzdělávání dětí z Čalantiky. Spolupracuje také s dalšími organizacemi jako Konta Bariéry. charitiativni-kalendar Další informace, ukázky realizací a praktickou aplikaci na tvorbu reklamního diáře najdete na www.helma365.eu.

Publikováno: 29. 05. 2015

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: reklamní diáře | reklamní kalendáře