3D světelná reklama upoutá všechny kolemjdoucí. Vy ji ještě nemáte?

Nabízíte bezkonkurenční služby za bezkonkurenční ceny, ale přesto se klienti vaší kanceláři či prodejně vyhýbají? Možná na ně nepůsobí dostatečně solidním dojmem a raději osloví konkurenci, která je dokáže upoutat na první pohled. Nevykládejte si to zle, ale reklama je v podnikání důležitější než cokoliv jiného. Ostatně právě proto jsme se ji v minulosti intenzivně věnovali a snažili se vám přiblížit všechny efektivní způsoby, jak zvýšit všeobecné povědomí o firmě. Ale zpět k tématu. Dnes vám prozradíme, jak jednoduše upoutat pozornost potencionálních zákazníků, kteří se kolem vaší kanceláře/prodejny denodenně pohybují. Recept je prostý – světelná 3D reklama...

Pryč s monotónními vývěsními štíty a nálepkami na výloze!

Výroba světelné reklamy zažívá boom a je neuvěřitelně trendy. Obyčejné vývěsní štíty a nálepky na výloze jsou out, ale 3D reklama zaujme každého. A nejde jen o obyčejné nápisy, v prostorovém provedení lze vytvořit i složitá loga a grafiky, to vše z nejrůznějších materiálů. 3D reklama není limitována tvarem ani velikostí a lze ji vyrobit z plexiskla, plastu, polystyrenu a luxusně vyhlížejícího nerezu. Není omezena ani barvou a chcete-li, aby byla viditelná 24 hodin denně, vsaďte na prosvětlení LED diodami. Provoz vás vyjde doslova na pár korun a vzhledem k výdrži LEDek se nebudete muset starat o údržbu několik let.

To nejlepší najdete v Brně

A na koho se obrátit, aby výsledky předčili vaše očekávání? Využijte letitých zkušeností, které má se světelnou reklamou grafické studio Brno ART REKLAMA. Specialisté se v oboru pohybují více než 15 let a přestože působí převážně v Brně, poskytují své služby i v rámci všech ostatních regionů. K výrobě využívají moderní technologie a jsou schopni vyrobit jakoukoliv světelnou reklamu. Světelná reklama Brno představuje účinný způsob, jak se dostat o krůček před konkurenci a oslovit zákazníky, kteří by si vás jinak nevšimli. Studio ART REKLAMA nabízí komplexní služby, včetně vytvoření prvotního návrhu a záručního i pozáručního servisu. Zajímají vás podrobnosti? Najdete je na www.artreklama.cz.