Virtuální sídlo firmy: Řešení téměř pro každého

Zaslechli jste o výhodách virtuálního sídla firmy, ale nedokážete si dost dobře představit, o co se jedná? Přízvisko virtuální nemá nic společného s umělou realitou a IT. Nejsou to hypermoderní brýle, které vás přenesou do prostředí jedniček a nul, ale koncept adresy subjektu na místě, kde se fyzicky nenachází. Fenomén vznikl před více než 20 lety a v České republice je legální od roku 2009. Chcete-li ulehčit firemnímu rozpočtu a ušetřit si spoustu starostí, měli byste se o virtuální sídlo zajímat blíže. V České republice nejde o neznámý pojem. Naopak přibývá firem, které se poskytováním virtuálního sídla zabývají. Proto byste se měli mít na pozoru a dát přednost prověřeným subjektům poskytujícím kvalitní služby. Jmenovitě například SLUŽBY SPOLEČNOSTEM s.r.o. - odborníci na sídlo společnosti a administrativní služby Brno.

Jak „to“ funguje?

Virtuální sídlo společnosti spočívá v pronájmu prostor poskytovatele. Za paušální poplatek může subjekt využívat danou adresu jako svou oficiální. Je uvedena v obchodním rejstříku, registrech a dokumentech. Přestože zde firma ve skutečnosti nesídlí, dle zákona je vše v pořádku. Součástí virtuálního sídla mohou být i další služby v podobě administrativy, pronájmu konferenční místnosti, zastupování před úřady apod.

Pro koho je virtuální sídlo výhodné?

Virtuální sídlo firmy je mnohem levnější než pronájem klasické kanceláře. Podnikatelé pracující z domova mohou ušetřit nemalou částku, aniž by byli nuceni používat adresu svého bydliště. Další velkou výhodou je prestiž. Virtuální sídlo ve velkém městě (Praha, Brno...) působí na obchodní partnery a klienty solidním dojmem. Navíc jde o způsob, jak se vyhnout častým kontrolám ze strany úřadů – ve velkých městech působí mnohem více společností a periodicita kontrol je velmi nízká. Konkrétní informace ohledně služby sídlo společnosti Brno najdete na www.sidlavbrne.cz.

Publikováno: 05. 05. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: virtuální sídlo brno | virtuální sídlo společnosti