5 důvodů, proč se vyplatí mít webové stránky

Nemám na správu webovek čas. Pro můj obor nejsou důležité. Nejsem fandou moderních technologií. Jsou příliš drahé. Mám spoustu práce i bez nich... Možná, že některou z častých výmluv, proč neinvestovat do vlastních webových stránek, používáte i vy. Realita je ovšem taková, že nemusí být drahé ani náročné na údržbu. Navíc se vám budou hodit, i když máte spoustu zakázek – podle statistik si firmu na webu prověřuje více než 8 z 10 zákazníků a jejich konečné rozhodnutí jde ruku v ruce s tím, zda se jim subjekt jeví jako solidní.

1. Web vám přinese nové zákazníky

Trápí-li vás nedostatek práce, díky profesionálním webovým stránkám nebudete vědět, kam dřív skočit. Ale teď vážně – web se stane vašim neúnavným obchodním zástupce, který pracuje 24/7/365.

2. Vaše firma získá na důvěryhodnosti

Moderní zákazníci jsou skeptičtí a při každé příležitosti firmy prověřují. Prodejci a poskytovatelé služeb bez vlastních webových stránek jsou optikou dnešní doby méně důvěryhodní. Krásnou webovou prezentací můžete udělat skvělý první dojem!

3. Stránky nejsou tak drahé, abyste si je nemohli dovolit

Že jsou mimo váš rozpočet? Ani profi tvorba webových stránek vás finančně nepoloží. Rozumnou volbou je moderní web na nejrozšířenější platformě WordPress. Výhody takové prezentace spočívají v možnosti takřka libovolného rozšíření v budoucnu, velmi jednoduchá editace obsahu a v neposlední řadě snadná změna designu. Za dobrou cenu web ho postaví například agentura AJAS Corporation (chcibytividet.cz), která se zároveň postará o navazující služby - optimalizaci stránek i realizaci PPC kampaní.

4. Web vám ušetří spoustu času

Jak? Pokud zákazníkům často vypisujete odpovědi na jejich dotazy, nasměrujte je na sekci FAQ na svém webu. Budete mít mnohem více času na důležitější věci.

5. Upevněte svou pozici na trhu

Vlastní webové stránky nabízí mnohem více možností než sociální sítě a další kanály. Přizpůsobíte je vaší cílové skupině a nabídnete přesně to, co hledá. Prostřednictvím webu navíc můžete bojovat proti negativnímu hodnocení na serverech třetích stran – stačí na ně umístit názory spokojených zákazníků.

Publikováno: 03. 09. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: admin