6 tipů, jak přežít léto v kanceláři

Na léto se většina populace těší. Dovolená, drinky, grilování s přáteli, však to všichni moc dobře známe. Jenomže léto není jenom relax. Pokud nemáte několikaměsíční volno, budete muset trávit spoustu času v kanceláři. A to už tak příjemné nebude – zejména tehdy, když teploty vyskočí nad třicet. Co dělat, abyste se domů nevraceli jako tělo bez duše? Připravili jsme pro vás několik praktických tipů, díky kterým zvládnete i ty nejparnější tropy.

Pijte vodu s přídavkem energie

Bez vody ani ránu, vždy vás spolehlivě osvěží a pomůže k efektivnější termoregulaci. A když do ní hodíte kus čerstvého ovoce, bude vám mnohem více chutnat, a navíc dodá spoustu energie. Zdravé cukry jsou při práci k nezaplacení!

Pořiďte si mobilní klimatizaci

Mobilní klimatizace je nejlepším přítelem každé kancelářské krysy, která nemůže používat klasickou nástěnnou klimatizaci. Bohatou nabídku kvalitních modelů známých značek najdete u specializovaného prodejce EPROFI.CZ s.r.o. na klimatizace.zde.cz. V nabídce nechybí kvalitní mobilní klimatizace SAKURA, ale ani nejtišší klimatizace na trhu - model REMKO RKL 360. Společnost EPROFI vám pomůže také s výběrem mobilního topidla, odvlhčovače, pily na dřevo a dalších profi zařízení. Tip: Zde si můžete přečíst článek na téma jakou klimatizaci do kanceláře.

Dejte si malou spršku

Žádaným osvěžením může být sprška pomocí rozprašovače s čistou vodou. Anebo se zastavte v drogerii, kde seženete přípravky doplněné o prospěšné látky. Osvěžíte se a zároveň uděláte něco pro svou pokožku.

K obědu jen něco lehčího

Nevhodně zvolená strava vám na dobrém pocitu nepřidá. Snažte se – tedy alespoň během horkých dní – nekonzumovat horká a pálivá jídla. Trefou do černého je naopak něco letního, lehkého a osvěžujícího. Ideální kombinace je čerstvý salát a ovoce.

Pracujte od časného rána

Pokud je to ve vašich možnostech, posuňte si pracovní dobu na dřívější hodinu – a o to dříve za sebou zavřete dveře kanceláře.

Vzdušné oblečení

V plavkách do kanceláře nemůžete, ale i tak si můžete ulevit od vedra prodyšným oblečením, které vyhovuje dress codu.

Publikováno: 10. 07. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: admin