Zajistěte své zboží dříve než bude pozdě

Hledáte způsob, jak rychle a hlavně spolehlivě zajistit libovolné zboží nebo náklad? Využijte vázací pásky, díky kterým předměty připravíte pro manipulaci nebo transport s minimálními náklady.

Šetřit na páskách je kontraproduktivní, vždyť jejich pořizovací cena nedosahuje ani zlomek ceny zboží. U špatně zafixovaného zboží může velmi snadno dojít k jeho poškození a nezřídka také k celkovému znehodnocení celé dodávky. Nechcete-li splakat nad výdělkem (v tomto případě spíše prodělkem), zvolte ocelové vázací pásky, které jsou mnohem kvalitnější než pásky z jiných materiálů. Jejich cena je přijatelná a dalším argumentem je i její vzhled. I zdánlivě nepodstatné detaily vás mohou v očích odběratelů shodit, ale ocelové pásky vypadají dostatečně reprezentativně.

Jedním ze prověřených dodavatelů vázacích pásek je i společnost Strapping, která nabízí mnoho druhů pásek v různých rozměrových variantách. Patří mezi přední prodejce a kromě pásek z oceli dodává také pásky z jiných materiálů a vázací strojky. Nechybí ani veškeré související příslušenství v podobě odvíječů a napínáčů pásek, spon a vyvažovačů.

Ocelová páska sice patří k nejspolehlivějším vázacím materiálům a každá řada je navržena pro konkrétní požadavky specifického balícího procesu. V některých případech je ovšem využít nelze a je nezbytné použít alternativní materiál. V současné době je stále oblíbenější vázací páska PET, která v mnoha odvětvích ocelové pásky zcela nahradila. Je o 30 – 50 % levnější , velmi pevná, přizpůsobivá, odolná vůči vlhkosti a lze ji rychle a bezproblémově navázat.

Společnost Strapping nabízí vázací pásky mnoha kvalitativních tříd v nejrůznějších typech povrchových úprav. Všechny nabízené pásky splňují vysoké nároky a jsou šetrné k páskovacímu zařízení. Nevíte-li si rady s výběrem, nebojte se požádat o radu. Pracovníci ze společnosti Strapping poskytují odborné poradenství a navrhnou vám ideální řešení. Kontaktní údaje a další informace další údaje najdete na webu www.strapping.cz.

Publikováno: 11. 07. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin