Affiliate program, který má budoucnost: Propagujte audioknihy!

Hledáte způsob, jak zvýšit svůj příjem? Zkoušeli jste spoustu affiliate programů, ale u žádného jste nezaznamenali zajímavé množství konverzí? Možná jste si jen vybrali špatný partnerský program. Dnes vám představíme affiliate společnosti Progres Guru, která se specializuje na audioknihy. Obliba audioknih stále stoupá a pro zapojení do provizního programu je ideální doba. Pro klienty jsou audioknihy atraktivní, protože:
  • šetří jejich čas
  • umožňují jim skloubit několik aktivit najednou
  • mohou mít své oblíbené publikace neustále u sebe (v mp3 přehrávači, mobilu atd.)
  • jsou jedinou možností studia pro zrakově postižené osoby
ProgresGuru má v nabídce motivační knihy a knihy o osobním rozvoji, které se velmi dobře prodávají. Za zmínku stojí především tituly od Leo Babauty a Richarda Dennyho.

A proč byste se měli mezi partnery zařadit vy?

Důvod je prostý, audioknihy nejsou krátkodobý trend, kterému za pár měsíců odzvoní. Je pravděpodobné, že o ně v budoucnu zájem výrazně zvedne a již nyní je vyhledávanost klíčového slova „audioknihy“ na Seznamu na 1500 dotazech za měsíc. Rozšířená klíčová slova představují další tisíce potenciálních klientů a je jen na vás, s jakou vervou se pustíte do propagace. Podle nás si může mírně pokročilý affiliate partner vydělat několik tisíc měsíčně. Vraťme se však k podmínkám affiliate programu jako takového. ProgresGuru nabízí 20 % provizi z uskutečněných objednávek a 20 % z každé objednávky, která se uskuteční prostřednictvím vámi přivedeného subpartnera. Poté, co se registrujete, obdržíte motivační stokorunu a jakmile výše provize dosáhne 500 Kč, budete si moc vydělané peníze vyplatit. Platnost cookies je 45 dní. Další informace o partnerském programu najdete zde.