Dopytovat.sk: Místo, kde zdarma najdete dodavatele i odběratele

Podnikání je v podstatě velmi snadné – pomineme-li možnost, že se stanete přímým výrobcem, stačí levně nakoupit a draze prodat. Zlaté pravidlo platí v byznysu snad od nepaměti, nicméně nikdo vám neprozradí, kde sehnat toho správného dodavatele. Pokud jste v minulosti ztroskotali na tom, že se vám nepodařilo kontaktovat vhodného poskytovatele určitých služeb nebo dodavatele výrobků, máme pro vás dobrou zprávu. Portál Dopytovat.sk je platforma pro všechny, kteří by rádi nakopli svůj byznys a nabízí možnost rychlého vyhledání nových obchodních partnerů. Mezi největší výhody tohoto efektivního systému patří skutečnost, že je zcela zdarma. Portál Dopytovat.sk cílí na dodavatele a poptávající, a to ze všech oborů. Vše je nastaveno tak, aby bylo vyhledávání obchodních partnerů maximálně rychlé a jednoduché. Dodavatelé mají možnost zdarma zaregistrovat svou firmu a nastavit upřesňující kritéria jako například kraj, ve kterém sídlí – potenciální zákazníci si tak mohou vyhledat dodavatele ze stejného kraje a být mu vždy na blízku.

Potřebujete zboží nebo službu? Zadejte si poptávku zdarma

Jak tedy najít toho správného dodavatele? Je to snadné – ať už máte spadeno na výrobky nebo služby, stačí, když si na webu zadáte dopyt zdarma. Momentálně systém využívá více než 600 spokojených zákazníků a vy se můžete zařadit mezi ně. Zadáte-li poptávku na Dopytovat.sk, můžete ušetřit až třetinu ceny zboží nebo služeb. Zároveň ušetříte také spoustu času (a čas jsou přece také peníze) tím, že nebudete muset zdlouhavě hledat dodavatele a vynakládat prostředky na cestování a telefonování. Díky slovenské platformě obdržíte konkrétní nabídky přímo do své e-mailové schránky. Po zadání poptávky začnou do vaší e-mailové schránky chodit nabídky od dodavatelů, kteří mají zájem aktivně spolupracovat. Někteří si budou chtít ověřit detaily a upřesnit podrobnosti – chcete-li jim i sobě ušetřit čas, buďte při zadávání poptávky důslední a vepište všechny důležité informace do formuláře. Mimo elektronické komunikace můžete zadat své telefonní číslo a dodavatelé se vám ozvou telefonicky.

Jak zadání poptávky funguje?

  1. Vyplníte veškeré náležitosti ve formuláři na webu
  2. Vaše dopyty se obratem dostanou k dodavatelům, kteří se na Dopytovat.sk registrovali
  3. Provozovatelé rozešlou poptávku také dodavatelům, kteří na webu registrováni nejsou, ale mohli by mít o spolupráci zájem
  4. Na e-mail postupně obdržíte cenové nabídky, případně vás bude některý z potenciálních dodavatelů kontaktovat telefonicky
  5. Vyberete si nabídku, která vám nejvíce vyhovuje
Takže ať už patříte do skupiny poptávajících nebo dodavatelů, máte velkou šanci rozjet svůj byznys na plné obrátky. Jen málokterá služba nabízí zdarma tak efektivní řešení jako právě Dopytovat.sk.

Publikováno: 01. 05. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: jak najít dodavatele zboží