Elektronické cenovky nabízí výhody, o nichž se vám může u papírových jen zdát

Digitalizace prostupuje svět téměř na všech frontách a výjimkou nejsou ani zdánlivé drobnosti jako cenovky. Ty klasické – papírové – sice se sice stále používají ve více než hojném počtu, nic to však nemění na skutečnosti, že elektronické cenovky přináší široké spektrum výhod. Pokud jste na ně ve své prodejně stále nepřešli, začněte o nich přemýšlet. V tomto článku se dozvíte, proč se vám investice vyplatí.

Elektronické vyznačování cen je rychlé a komfortní

Při pohledu na interiér prodejny, jejíž regály lemují elektronické cenovky, zákazník okamžitě nabude subjektivně lepšího pocitu než v obchodě, kde ceny vyznačují postaru. Ale samozřejmě nejde jen o vzhled, ten je naopak až na druhé koleji. Mnohem důležitější jsou praktické výhody – právě díky nim lze práci se zbožím posunout na další úroveň. Seznam výhod, jež elektronické štítky přináší, je poměrně dlouhý. V první řadě jde o bezdrátový přenos dat, díky kterému je možné aktualizovat ceny a další data o produktech během krátké chvilky. V praxi to znamená, že již není zapotřebí tisknout a měnit etikety. Vysoká úroveň zabezpečení přenosu dat garantuje, že se do systému nedostane neoprávněná osoba. Aktualizace je blesková, což oceníte vždy, když se např. rozhodnete část sortimentu slevit v rámci akce. Pokud vás napadlo, že elektronické cenovky navýší náklady na elektřinu, můžete být v klidu. Technologie elektronického papíru je vysoce úsporná a spotřeba energie minimální. Za zmínku stojí také možnost komunikace se zákazníky prostřednictvím NFC. Nakupující tak mohou snadno získat další informace (např. složení).

Elektronické cenovky od Novatecu

Moderní systém elektronického vyznačování cen najdete v nabídce společnosti Novatec. Vysoce odolné elektronické cenovky nabízí výdrž až 10 let, přizpůsobitelný design, a především perfektní čitelnost v různých úhlech. Více si o nich můžete přečíst na stránkách novatec-eas.cz.

Publikováno: 14. 10. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: admin