Nebankovní půjčky získáte i se záznamem v rejstříku

Nebankovní půjčky bez registru již dávno nejsou předražené produkty od pochybných obchodníků. Dnes jsou to ověřené a spolehlivé produkty s výplatou ihned na účet. Nepotřebujete k tomu nic víc, než mít platnou OP. Půjčit si můžete libovolnou částku, která je limitována pouze omezením vybraného poskytovatele.

Jaké jsou podmínky pro získání nebankovní půjčky bez registru

Půjčit si můžete libovolnou částku do 10 000 Kč, pokud chcete rychle půjčit peníze. Pro dlouhodobější variantu jsou k dispozici i vyšší částky. Podmínky pro získání půjčky nejsou nijak náročné na samotného žadatele o rychlou půjčku. V podstatě si vystačíte s osobními údaji, které máte v občanském průkazu. Pro získání půjčky je třeba vyhovět těmto podmínkám:
 • osoba starší 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • platný doklad totožnosti
 • vlastní účet

Nebankovní půjčka pro problémové klienty on-line

Snadno dostupná nebankovní půjčka pro problémové klienty je snadno dostupná. Nemusíte nikam dojíždět, vše vyřídíte od svého počítače, tabletu či z chytrého telefonu s přístupem na internet. Stačí si vybrat výši půjčky, počet dní na které si chcete půjčit a vyplnit registrační formulář, pokud si půjčujete poprvé.
 1. Nastavte si výši půjčky a délku splácení
 2. Vyplňte osobní údaje
 3. Vyplňte kontaktní údaje a číslo účtu
 4. Odešlete žádost a vyčkejte až dojde na její schválení

Pro koho je vhodná nebankovní půjčka?

Nebankovní půjčka je vhodná pro všechny žadatele, kteří hledají krátkodobou půjčku, se kterou mohou uhradit nečekané výdaje, zaplnit díru v rozpočtu do chvíle než dorazí na účet výplata. Rychlá půjčka na účet je vhodná nejen pro zaměstnance, ale i rodiče na mateřské, studenty a další žadatele, kteří nejsou v exekuci nebo insolvenci.

Co vám nebankovní půjčka přinese?

 • Rychlou a snadno dostupnou půjčku
 • Spolehlivého poskytovatele
 • Potřebnou sumu

Publikováno: 03. 06. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin