Experis - projekt, který spojuje specialisty a firmy

Jak to vypadá na trhu práce? Nezaměstnanost se momentálně pohybuje lehce nad 7 %, ale to neznamená, že je pracovních míst nedostatek. V některých oborech se o jedno místo „pere“ několik desítek lidí, ale v jiných se zaměstnavatelé zoufale snaží najít vhodné pracovníky. Přízviskem „vhodné“ máme na mysli vysoce specializované odborníky, kterých je jako máku. Paradoxní je, že celá řada potenciálních uchazečů zase neví, kde svou kvalifikaci zúročit. A právě proto vznikl nový projekt skupiny ManpowerGrouppracovní portál Experis. Mohli bychom o něm napsat, že sdružuje zaměstnance a zaměstnavatele, ale předpokládáme, že vás zajímají detaily. Projekt Experis.cz nepatří mezi klasické portály, na kterých se to hemží nabídkami na pracovní pozice všeho druhu. Jde o úzce zaměřený web, který usnadňuje vyhledávání specialistů (a specialistům hledání práce). Buďme však trochu konkrétnější a zaměřme se na specifické výhody pro obě strany barikády.

Jak může Experis pomoct specialistům?

Jste specialista, který hledá uplatnění? Ať už vám jde o zaměstnaneckou pozici nebi freelancing, pro odborníky z ManpowerGroup budete více než jen „cévéčko“. Nikde jinde se vám nebudou věnovat tak intenzivně, jako právě zde. Pomohou vám definovat motivaci, optimální prostředí pro výkon práce a další faktory, na základě kterých vyprofilují ideální pracovní pozici. Během celého procesu vás budou průběžně informovat tak, abyste byli maximálně připraveni na budoucí pohovor. Zkrátka a dobře – v Experis se nesetkáte s obyčejnými zprostředkovateli, ale s odborníky, kteří vašemu oboru rozumí. Specialisté vám poradí a poskytnou své know-how, díky kterému se dostanete mnohem blíže k cíli. Konkrétně jde především o následující obory:
  • IT (Software Development, CRM, Technical and Functional ERP...)
  • ENGINEERING (veškeré průmyslové obory)
  • FINANCE (finanční manažer, úvěrový specialista, mzdový účetní, ředitel bankovnictví...)
  • a další odvětví jako marketing, logistika, veřejná správa apod.
Jste zvědaví? Koukněte se na nabídku pracovních pozic hned teď!

Jak může Experis pomoct klientům?

Jste v opačné pozici a hledáte schopné pracovníky, kteří zastanou ty nejnáročnější pracovní pozice? Podaří-li se vám nalézt odborníky, budete zase o krok napřed před konkurencí. V rámci projektu Experis můžete využít vyhledávání specialistů, komplexní HR služby i projektová řešení. ManpowerGroup má přístup ke zdrojům vysoce kvalifikovaných profesionálů, bez kterých se vaše firma neobejde. Měl by to být vývojář aplikací, IT ředitel, jaderný inženýr nebo třeba specialista na daně? Nezáleží na tom, jestli hledáte několik desítek nebo stovek inženýrů nebo jednoho freelancera na občasnou výpomoc – vaše pochybnosti rozpráší jedinečná možnost zaměstnání specialisty „na zkoušku“ přímo u Experis. Budete mít stoprocentní jistotu, že splňuje vaše vysoké nároky. V rámci HR služeb vám lidé z ManpowerGroup pomohou s náborem cizinců, jakožto i s veškerými formalitami. Připraví tréninkový plán šitý na míru, proškolí kandidáty a individuálně je otestují. Za zmínku stojí také projektová řešení v podobě MSP (Managed Service Provider), RPO (Recruitment Process Outsourcing), TBO (Talent Based Outsourcing) a On-site Recruitment/Management Service. Ceny za služby bývají stanoveny individuálně, na základě specifických požadavků klienta. O projektu Experis bychom mohli napsat daleko více, ale proč zbytečně opakovat informace, které se dozvíte na www.experis.cz? Jedno je jisté – díky unikátnímu projektu najdou specialisté adekvátní uplatnění a firmy odborníky, na které tak dlouho čekaly. Spolehněte se na experty z ManpowerGroup, která se v oboru pohybuje více než 65 let a ušetřete spoustu času a energie. experis

Publikováno: 16. 12. 2014

Kategorie: Práce

Autor: admin

Tagy: experis | vyhledávání specialistů