Titul MBA vám vydláždí cestu k úspěchu

Není to tak dávno, co byl vysokoškolský titul výsadou a propustkou k dobře placené pozici. Vzhledem k rostoucímu počtu absolventů s vysokoškolským vzděláním však vzrostly také nároky zaměstnavatelů a dnes na ně titulem velký dojem neuděláte. V případě MBA by však pohovor mohl dopadnout úplně jinak.

Chcete-li své šance na přijetí u významné nadnárodní společnosti radikálně zvýšit, měli byste začít uvažovat s některém ze speciálních postgraduálních programů Master of Business Administration. Výuky se mohou zúčasnit pouze absolventi vysokých škol, kteří dosáhli nižšího nebo vyššího stupně vysokoškolského vzdělání a kromě toho mohou prokázat několikaletou praxi v oboru. V zahraničí je titul MBA velmi prestižní a vypovídá o nadprůměrných manažerských schopnostech. Délka studia se pohybuje mezi 2 až 3 lety a cena jednoho semestru na zahraničních školách činí 10 000 až 20 000 €. Za semestr v nejvyhlášenějších institucích však můžete zaplatit i více než 50 000 € za semestr.

Studium je koncipováno tak, aby studenti vstřebali dostatek teorie, ale zároveň rozvíjeli své schopnosti a dovednosti. Výuka probíhá v angličtině a lektoři se snaží studenty zapojit do středu dění. Výjimkou nejsou ani didaktické hry a modelové příklady konkrétních situací, které se studenti snaží vyřešit.

Studium MBA, ale i nižšího stupně BBA (Bachelor of Business Administration) nabízí i některé tuzemské instituce a to za mnohem nižší cenu než ty zahraniční. Jednou z akreditovaných škol je i Business Institut, který se chlubí širokou nabídkou studijních programů. Najdete mezi nimi i oblíbený cestovní ruch a strategický management. Další informace najdete na oficiálních webových stránkách businessinstitut.cz. Titul MBA je investice, která se vám bude celý život zúročovat. Máte-li možnost se programu zúčastnit, využijte ji!

Publikováno: 07. 05. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: studium mba | titul bba | titul mba