Extrémní zážitky na Vánoce? Proč ne!

Listopad se přežene co by dup a 24. prosince bude, ani se nenadějeme. Spousta z nás se na Vánoce velmi těší a to nejen kvůli nezaměnitelné atmosféře, ale také dárkům pod vánočním stromečkem. Pokud rádi dárky nejenom dostáváte, ale i dáváte, určitě již nyní přemýšlíte nad tím, co svým blízkým naježíte. Pod stromečkem se může objevit ledacos, ve fantazii se meze rozhodně nekladou. Chcete-li však své rodině či kamarádům udělat opravdovou radost, věnujte jim něco, na co jen tak nezapomenou.

Praktické dárky nebo zážitky jako dárek?

  Dostat pod stromeček něco praktického není nikdy na škodu. Ale ruku na srdce, ponožky člověka nikdy nepotěší jako něco, co je od srdce. V posledních letech jsou velmi trendy zážitky jako dárek. Jednoduše  nenadělíte elektroniku či zmiňované ponožky, ale poukaz na zážitek, které zakoupíte u zážitkové agentury. Výběr zážitků je obrovský. Zážitkové dárky spadají do mnoha kategorií. V zásadě si můžete dopřát romantické, sportovní, adrenalinové, relaxační či nevšední zážitky. Výběr je opravdu obrovský, takže můžete darovat zážitek takříkajíc na míru. Muži jistě ocení jízdu ve sportovním voze, o kterém sní již od útlého dětství. Ženy naopak jistě nepohrdnou masáží, wellnes pobytem či koupeli v horké čokoládě. Pro páry jsou k dispozici zmiňované romantické zážitky jako let v balónem, večeře na jachtě a podobné libůstky.  

Adrenalinové dárky nejen pro muže

  Nejvyhledávanější zážitky se však netýkají letu v balónu či masáži. Muži i ženy milují adrenalinové dárky. Takové, na které se opravdu nezapomíná. Pokud chcete svému partnerovi udělat radost, zaplaťte mu jízdu ve sportovním voze po okruhu či bungee jumping. Možností je opět velmi mnoho a vy si tak můžete dopřát to, po čem již dlouhá léta toužíte.  

Zážitkové dárky nejsou drahé

  Většina zážitků je v nabídce zážitkových agentur za velmi přijatelné peníze. Zážitková poukázka Vás často vyjde pouze na několik set korun. Pokud máte hlouběji do kapsy, ale přesto chcete svým blízkým dopřát opravdu nezapomenutelné dárky, jsou zážitkové dárky skvělou volbou. Širokou nabídku zážitků naleznete na webu esennce.cz, který provozuje společnsot Esennce s.r.o.. Využijte lákavé nabídky od spolehlivého prodejce zážitků a užijte si Vánoce naplno!