Recenze AB půjčky: Možnost, jak získat peníze i bez doložení příjmu

Mezi základní podmínky pro získání bankovní půjčky patří bonita. Nemůžete-li doložit adekvátní příjem, smiřte se s tím, že vám banka nepůjčí ani korunu. Jak tedy vyřešit nepříznivou finanční situaci, když vám finanční injekci neposkytne ani rodina nebo známí? Stále vám zbývá poslední možnost – nebankovní půjčka bez doložení příjmu. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti.

Jak se vyhnout úvěrovým predátorům?

Rozhodnete-li se zažádat o nebankovní půjčku, vyhněte se neprověřeným společnostem. V nebankovním segmentu působí mnoho predátorských poskytovatelů, jejichž jediným cílem je vydělat na vysokých poplatcích za zprostředkování půjčky a doprovodných produktů (např. životní pojištění na dobu delší než je splatnost půjčky). V případě těchto „věřitelů“ to často dopadá tak, že klienti půjčku nedostanou i přesto, že uhradili nemalé poplatky. Předtím, než podepíšete smlouvu, si proto o dané společnosti zjistěte všechny důležité informace. Přečtěte si recenze, názory a diskuze na internetu a v neposlední řadě důkladně prostudujte smluvní podmínky. Na všechny nejasnosti ze zeptejte obchodního zástupce a bude-li se vyhýbat odpovědi, rozlučte se s ním.

Transparentní AB půjčky jsou (téměř) pro každého

Buďme však trochu konkrétnější. Kvalitní půjčka bez doložení příjmu se nachází v portfoliu I.B.G. Money Czech s.r.o., která na českém nebankovním trhu působí od roku 2011. Na základě vašich individuálních požadavků si můžete vybrat mezi několika specifickými úvěry. I.B.G. Money Czech poskytuje AB půjčky ve výši od 50 000 Kč do 200 000 Kč na dobu od 2 do 10 let s úrokovou sazbou od 1,3 % (RPSN od 36 %). Poskytovatel neprověřuje bonitu ani registr dlužníků. Smlouva je naprosto transparentní a vyřízení obvykle trvá do 5 pracovních dnů. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí. Nemáte-li k dispozici nemovitý majetek, kterým byste mohli ručit, stále máte šanci. Varianta AB půjčky bez ručení ve výši od 5 000 Kč do 25 000 Kč je také bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru. Zažádat o ni mohou také důchodci nebo ženy na MD. Splatnost se pohybuje od 20 dnů do 2 let. Další informace o spolehlivých nebankovních půjčkách bez doložení příjmu najdete na www.pujcka-bez.cz.

Publikováno: 04. 10. 2014

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: ab pujcka | ab pujcky | recenze ab půjčka