Neudělejte krok vedle a nechte si (s)právně poradit

Ne nadarmo se říká, že „Ignoratia legis non excusat“. Neznáte? A možná právě v tom tkví jádro pudla. Neznalost zákona totiž nikoho neomlouvá! Pokud bychom si ovšem známou poučku vzali k srdci, nedělali bychom nic jiného, ne studovali paragrafy a novely. Jenomže kdo z nás má na tohle náladu a hlavně čas? Vždyť přece stačí, abychom respektovali jeden druhého a problémům se nadobro vyhneme...

Vraťme se však zpátky na zem. Alespoň základní znalosti zákoníků by se nám čas od času náramně hodily. Člověk si totiž nemůže být nikdy jistý, co se mu může přihodit nebo na koho může narazit. Dostat se do křížku se zákonem je otázka jediného špatného kroku a kdo ví, zda se na „šikmé ploše“ neoctnete zítra právě vy. Naštěstí je kolem nás dost odborníků, kteří se v paragrafech cítí jako ryby ve vodě. Uhádli jste správně, řeč nebude o nikom jiném, než o právnících s mnohaletou praxí.

Dobrého právníka budete jednou potřebovat i vy

Mít po ruce zkušeného advokáta je snem nejednoho lumpa, ale i lidí, kteří se žádným způsobem neprovinili. Situací, ve kterých se bez právní rady neobejdeme, je totiž víc než dost. Rozvodové stání, dědické řízení nebo jen poradenství ohledně soukromých investic...

Dost možná vás některá ze zmíněných událostí čeká, nebo se v dané situaci právě nacházíte. Chcete-li z ní vyjít jako vítěz, obraťte se na pražskou advokátní kancelář Grubner Legal, která se zabývá především obchodním právem pro firmy a podnikatele a poskytuje komplexní poradenství v oblasti zakládání společností, fůzí, akvizicí, joint-ventures, ale i příprav developerských projektů.

Služby Grubner Legal pravidelně využívají nadnárodní korporace, ale i drobní podnikatelé nebo „obyčejní“ lidé, kteří potřebují rady ohledně rodinného, správního, trestního nebo dědického práva. Můžete se k nim přidat i vy, a ať už jsou vaše problémy jakékoliv, buďte si jistí, že se vám dostane kvalifikované pomoci a individuálního přístupu. Více na grubnerlegal.cz.

Publikováno: 29. 04. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: dědické právo | Grubner Legal | grubnerlegal.cz | obchodní právo