Pronájem plně vybavené kanceláře = úspora času i nákladů

Potřebujete zbrusu novou kancelář, ale nemáte čas ani chuť na její zařizování? Chcete se vyhnout vstupním nákladům a přijít takříkajíc k hotovému? Navíc vyžadujete luxusní lokalitu, která zvýší vaše renomé v očích klientů a aby toho nebylo málo, nechcete platit více, než doopravdy musíte? Není důvod, proč snižovat své požadavky – stačí se obrátit na někoho, kdo pro vás zajistí vše potřebné. Třeba na společnost Scott & Webber, která nabízí široké portfolio služeb tohoto typu. Aktuální nabídka je doslova neodolatelná...

Kancelář v Office centru Anděl udělá na vaše klienty dojem

Neobejdete-li se bez kanceláře, kterou budete moct využívat každý den, pronajměte si některou z plně vybavených kanceláří v budově Office centra Anděl na Praze 5. V kancelářském centru, které se nachází na začátku Radlické ulice v místě křižovatky s ulicí Karla Engliše a smíchovské pěší zóny, je k dispozici 45 kanceláří a 2 konferenční místnosti s kapacitou až 20 osob. V budově nechybí vstupní recepce, copy centrum, vybavené kuchyňky a skladové prostory.

Stylovou kancelář na Praze 5 (ať už privátní, nebo sdílenou) si můžete pronajmout na několik dní v měsíci nebo full time. Scott & Webber nabízí spoustu balíčků přidružených služeb, ale je jen na vás, jestli je využijete, či nikoliv. V každém případě se vyhnete časově náročnému a nákladnému vybavování vlastních prostor a zajišťování nezbytných služeb. Nebudete se muset starat ani o úklid a údržbu a získáte řešení, které maximálně vyhovuje vašim potřebám.

Kancelář nepotřebujete? Zařiďte si tu virtuální!

Scott & Webber myslí i na klienty, kteří fyzické prostory nevyžadují a nabízí virtuální sídla společností, opět s širokou škálou doprovodných služeb (např. služby telefonní operátorky apod.). Budete-li na několik hodin v měsíci potřebovat zařízenou zasedačku s moderní audiovizuální technikou, máte ji mít.

Všechny důležité informace najdete na www.kancelare-praha5.cz. Pro zájemce jsou k mání také kancelářské prostory na Praze 4, o kterých se dozvíte více na www.kancelare-praha6.cz.

Publikováno: 21. 06. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: admin