Reklamní balzámy na rty: Perfektní reklamní předmět nejen pro ženy

Chcete si získat loajalitu stávajících a přízeň nových zákazníků? Rada nad zlato zní – hýčkejte si je reklamními předměty. Dárečky přece milujeme všichni a pokud napasujete logo na předměty denní potřeby, máte vyhráno. Zapomeňte však na klasiku v podobě propisek, diářů, kalendářů a bločků. Protentokrát sáhněte po něčem ještě praktičtějším. Měli jste někdy potíže s popraskanými nebo vysušenými rty? Počasí dává rtíkům zabrat, ale naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak je ochránit. - balzámem na rty.

Proč právě balzámy na rty?

Spousta lidí bez balzámu na rty nedá ani ránu. Jsou nedílnou součástí „kabelkové výbavy“ každé ženy, ale balzámují i muži. Suma sumárum, vaší firmu čeká díky reklamní kosmetice slibná budoucnost. Tedy za předpokladu, že nebudete rozdávat blafy a vsadíte na kvalitní produkty.

reklamni-balzamy

Za zmínku stojí aktuální nabídka renomované společnosti Moje kosmetika (přes 20 let na trhu!), která prodává certifikované reklamní balzámy. V roce 2014 získaly od Asociace vizážistů a stylistů ČR ocenění Výrobek roku. Nabídka čítá dárková balení i kompletní sety, najdete v ní tyto produkty:

  • balzám vitalita (zvýšené hydratační účinky)
  • balzám s rakytníkem (pro regeneraci a zvýšenou pružnost pokožky, antibakteriální účinky, hojení oparů)
  • balzám SPF 15 (ochrana před slunečními paprsků)
  • balzám s pšenicí (protizánětlivé a hojivé účinky)
  • balzám s brusinkou (ochrana pokožky rtů, antioxidační účinky, ochrana zubní skloviny)

Samozřejmostí je vlastní reklamní potisk, který bude reprezentovat vaší firmu. Etikety jsou tištěny v kvalitě barevné fotografie. O tvorbu grafiky se zdarma postará tým zkušených grafiků – vaší jedinou starostí bude dodání podkladů. Dodací lhůty jsou velmi krátké – balzámy budete mít k dispozici v řádu dní po schválení grafiky. Za příplatek dostanete reklamní balzámy na rty ve stylovém obalu – papírové nebo průhledné PET krabičce.

Shrnuto a podtrženo, vzhledem k rozmanité nabídce produktů můžete balzámy na rty využívat jako reklamní předměty po celý rok. Ať už svým zákazníkům uděláte radost v rámci jednorázové reklamní akce nebo jako malou pozornost k objednávce, s balzámy rozhodně nešlápnete vedle! Další informace najdete na www.balzamy.cz.

Publikováno: 21. 06. 2015

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: reklamní balzámy na rty