Hledáte práci? Zkuste tuzemské TOP zaměstnavatele

Najít práci nemusí být nic jednoduchého. Nezaměstnanost je v naší zemi poměrně vysoká a požadavky na pracovní sílu rok od roku vzrůstají. Jistotou bohaté nabídky volných míst jsou ty největší firmy u nás. Ty dokáží nabídnout práci jak kvalifikovaným, tak i méně kvalifikovaným lidem. Podívejme se společně na přehled těch, kteří aktuálně na našem trhu dominují.

Zakotvěte v oblasti automobilového průmyslu

Výroba automobilů, především značky Škoda, se v naší zemi neustále vyvíjí. Dokládají to nejenom velikosti závodů ve Vrchlabí či Mladé Boleslavi. Potvrzuje to i rozšiřování výrobního závodu v Kvasinách. Je tedy jasné, že volná místa ve Škoda Auto stále jsou a jejich nabídka se den ode dne rozšiřuje. Navíc nemusí jít jenom o pracovníky montážních linek, jelikož pro zajištění výroby je třeba stovek dalších pracovníků. Podívejte se sami, jaká volná místa zaměstnavatel aktuálně nabízí. Co musíme v souvislosti s tímto zaměstnavatelem zmínit, to jsou i velmi silné odbory. Jenom těžko bychom hledali jinou firmu, kde mají takové slovo a kde mohou zaměstnancům vyjednat desítky výhod. Od platu, přes benefity, až po délku dovolených.

Nezklame ani práce u mobilních operátorů

Mobilní telefony dnes využívá stále více lidí a utracené částky spojené s voláním, SMS zprávami nebo s daty neustále stoupají. Z hlediska perspektivy daného oboru tedy nemusíte mít strach, že byste o práci přišli. Bude jí totiž stále více než dost. To dokládá druhý z TOP zaměstnavatelů u vás. Podívejte se na nabídku práce v O2 a sami uvidíte, kolik volných pozic tato společnost aktuálně má. Škála míst je více než široká. I zde platí, že se uplatní méně kvalifikovaný, ale i špičkový zaměstnanec. Ptáte se, proč vsadit na tohoto operátora? Jelikož nadchne především hustou sítí nejenom svých centrál, ale i poboček a dalších kontaktních míst. Znamená to, že má k dispozici práci nejenom ve vašem kraji či okrese, ale i ve vašem městě. Ideální pro ty, kteří hledají práci s jednoduchým dojížděním.

Lákají vás počítače? Pracujte u těch nejlepších

Trojici největších zaměstnavatelů v ČR uzavírá počítačová firma IBM. Ta působí na trhu informačních technologií téměř sto let. Dnes bychom jenom těžko hledali člověka, který ji nezná. Nejenom u nás, ale i v zahraničí. I tento gigant hledá pravidelně řadu nových zaměstnanců. Práce v IBM může být pro mnoho lidí výzvou. Nejenom, že budou součástí velkého úspěchu, ale jejich první pozice může nastartovat budoucí kariéru. Postupy na vyšší místa nejsou u společnosti nic neobvyklého. Stačí jenom píle a snaha se vzdělávat. Čím se společnost rozhodně může pyšnit, to je i vysoké platové ohodnocení, které nabízí svým zaměstnancům. To můžete vidět na vlastní oči. Sledujte nabídky v oblasti IT - Vývoj aplikací a systémů, kde se můžete přesvědčit o tom, že mzdy v řádech několika desítek tisíc korun, třinácté platy nebo řada benefitů nemusí být sci-fi, ale realita.

Publikováno: 15. 08. 2015

Kategorie: Práce

Autor: admin