I neználek může mít úspěšný eshop

Internet se dostává do pozice majoritní podnikatelské platformy a odolává mu jen málokterý poskytovatel služeb či prodejce zboží. Ti, kteří tak činí, jsou sami proti sobě. Virtuální tržiště je v mnoha ohledech lepší, než to „opravdové“ a nabízí netušené možnosti. Pokud jste se rozhodli pro přesun (ať už částečný či plný) do virtuální sféry i vy a hledáte skutečně funkční e-shopový systém, máme pro vás dobrou zprávu. Již jsme ho pro vás našli a podělíme se s vámi o jeho výhody. Negativa nezmíníme a to jednoduše proto, že jsme žádná nenašli. Ale nyní – připoutejte se, prosím, zapínáme atomový reaktor!

Systém Atomer představuje komplexní, ale přesto absolutně „blbuvzdorný“ eshop. Jsou v něm obsaženy všechny moduly (vtipně pojmenované jako atomy) a funkce, na které jste zvyklí z jiných profesionálně řešených systémů, ale liší se formou. Ne – nečekejte žádné nežádoucí kreativní výstřelky. Administrační rozhraní eshopu vypadá úplně normálně. Dokonce tak normálně, že se v něm ihned zorientujete i přesto, že jste s ním doposud neměli tu čest. A v tom tkví největší kouzlo Atomeru – tvůrci se postarali o dokonalé rozložení funkcí, tabulek a statistik, na čemž naráží spousta konkurenčních eshopů. Ale přejděme k samotným funkcím.

Shop Atomer obsahuje celou řadu modulů, které si můžete kdykoliv aktivovat/deaktivovat a to na vámi stanovené období. V jedné věci je toto e-shopové řešení přeci je unikátní – moduly se dají aktivovat díky přednabitým kreditům, o kterých máte neustálý přehled. Zkrátka a dobře, platíte jen za to, co skutečně využíváte.

Jak jsme již zmínili výše, součástí administrace jsou všechny nezbytné prvky, které budete v rámci zlepšování prodeje potřebovat. Příchozí objednávky obsahují nezbytné informace o zákazníkovi, prodávaném zboží a způsobu doručení. Uskutečněné prodeje evidují statistiky, na které se lze kdykoliv podívat hned po vstupu do administrace. Samozřejmostí je možnost rychlé editace zboží.

Zákazníka ovšem administrace zajímat nebude a dají spíš na první dojem. Ten bude díky elegantním šablonám velmi příjemný a v případě příplatkové grafiky na míru impozantní. Rozložení prvků je uživatelsky přívětivé a zákazníci nebudou muset nic hledat. Vše je koncipováno pro rychlý a ničím nerušený nákup.

A protože podnikání nestojí jen na kvalitním e-shopu, jakým Atomer bezesporu je, můžete si předplatit i nadstandardní SEO moduly (základní optimalizace je součástí standardní výbavy) a dostat se v prohlížečích na ještě lepší pozice.

Není co dodat, snad jen to, že si můžete eshop Atomer zdarma na 30 dní vyzkoušet a posoudit, zda je skutečně tak uživatelsky přívětivý a zároveň nabušený funkcemi.

Publikováno: 12. 11. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: admin