Jak začít s investováním do drahých kovů?

Máte k dispozici investiční kapitál, který chcete investovat do drahých kovů, ale nevíte, jak začít? Pokud s investováním do zlata a stříbra nemáte žádné předchozí zkušenosti, nepodceňujte výběr dodavatele. Vaší prioritou by měla být bezpečnost transakce a komplexní služby od A do Z. V tomto ohledu je jasnou volbou společnost AuPortal s.r.o., která dováží investiční zlato do České republiky a na Slovensko. Proč byste si měli vybrat právě tohoto prodejce a jaké formy investičních drahých kovů nabízí?

AuPortal vznikl z potřeb českých investorů

Společnost AuPortal vznikla na podnět investorů a úspěšných podnikatelů, kteří chtěli mít pro diverzifikaci vlastního majetku zkušeného dodavatele investičního zlata a stříbra. Ke klientům však patří také soukromé osoby a menší investoři. Dodavatel vychází vstříc všem zákazníkům a vždy nabízí řešení na míru. Nedílnou součástí služeb je poradenství, výkup zlomkového zlata a garance výkupu drahých kovů zakoupenách u AuPortal. AuPortal úzce spolupracuje s renomovanými zahraničními prodejci a dodavateli investičních drahých kovů. Jejich obchodníci patří ke světové špičce v oblasti logistiky a nákupu. Tyto vlastnosti se odráží na kvalitě a rozsahu služeb.

Čím je podmíněna aktuální cena investičního zlata a stříbra?

AuPortal si zakládá na seriózním jednání, důvěře a diskrétním průběhem prodeje. Nabídka čítá zlaté a stříbrné mince, cihly, slitky a medaile. Ceny podléhají situaci na světových finančních trzích a ovlivňují je základní principy nabídky a poptávky. Z dlouhodobého hlediska však drahé kovy patří k nejstabilnějším a nejlikvidnějším formám investice. Ať už své investice diverzifikujete mezi sběratelské zlaté mince či stříbrné slitky, spolehněte se na zodpovědný přístup kvalifikovaných odborníků a atraktivní ceny. Na aktuální nabídku investičních drahých kovů se můžete podívat na www.auportal.cz.

Publikováno: 09. 06. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: investice do drahých kovů | investiční stříbro | investiční zlato