Kterou půjčku vybrat? Pomůže vám přehledné online srovnání!

Potřebujete peníze? Žádný problém, finanční trh doslova praská ve švech a nabídky bank i nebankovních společností na nás vyskakují zpoza každého rohu. Jenomže jak vybrat tu správnou půjčku a neudělat krok vedle? V množství úvěrových produktů se můžete velmi snadno ztratit a pokud sáhnete po nevhodné půjčce, může vás přijít velmi draze. To platí především v případě nebankovních půjček, které jsou sice dostupnější než bankovní úvěry, ale na druhou stranu vždy spjaty s určitým rizikem. V nebankovním sektoru se totiž působí spousta úvěrových predátorů, kterým je lépe se vyhnout.

Přehled půjček jako na dlani

Rozhodnete-li se žádat o finanční prostředky v nebankovním sektoru, nesnažte se výběr vhodného produktu uspěchat a využijte srovnání půjček. Na tématickém webu Přehled-půjček.cz najdete nebankovní online půjčky od renomovaných společností a díky přehledné tabulce okamžitě zjistíte výši úvěrového rámce a za jakých podmínek daný věřitel žádost o půjčku schválí. Budete potřebovat potvrzení o příjmu, prolustruje si vaše záznamy v registru dlužníků? Tato kritéria byste před podáním online žádosti měli znát – vyhnete se zbytečnému zdržení a vyberete si produkt, který odpovídá vaší situaci.

Vybere si opravdu každý

Na portálu Přehled-půjček.cz najdete populární online půjčky do 5 000 Kč (známé jako SMS půjčky), nebankovní půjčky s vyšším úvěrovým rámcem a delší dobou splatnosti a v neposlední řadě i hypotéky. Nezáleží tedy na tom, jestli potřebujete půjčit pár tisíc, nebo rovnou pár milionů, díky přehlednému porovnání parametrů budete vědět, která půjčka online je ta nejvýhodnější.

Publikováno: 07. 05. 2014

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: online půjčky | porovnání online půjček | přehled půjček