Expandujete na Slovensko? Víme jak ušetřit za založení i sídlo firmy!

Chystáte se své obchodní aktivity rozšířit i do sousedního Slovenska? Chcete-li se vyhnout nákladům, které jsou spojeny se zakládáním společnosti a pronájmem vlastní kanceláře, máme pro vás efektivní a jednoduché řešení. Bratislavská společnost All4Web s.r.o. nabízí komplexní služby, které vám mohou podnikání v zahraniční výrazně usnadnit.

Nemáte společnost a nechcete se zatěžovat komplikovanou administrativou?

Nemáte-li se se zakládáním slovenské s.r.o. žádné zkušenosti, pravděpodobně se vám bude hodit pomocná ruka, která by vás celým procesem protáhla bez zbytečného zdržování. All4Web nabízí založení s.r.o. za velmi příznivou cenu 349 €. Tento balíček zahrnuje zpracování veškeré dokumentace, vystavení Živnostenského listu, podání návrhu na zápis společnosti do Obchodního registru, registraci na daňovém úřadě k dani z příjmů (příp. dani ze závislé činnosti nebo z přidané hodnoty) a samozřejmě i kolky v ceně 165,75 €. Neznalost slovenského administrativního prostředí vás může stát spoustu času a v případě neúspěšného zápisu do registru i peněz. Necháte-li si společnost založit profesionály, vyhnete se všem nepříjemnostem.

Neplaťte za kancelářské prostory více než doopravdy musíte

Součástí balíčku je také registrační sídlo firmy v Bratislavě a to až na čtyři měsíce. Zavedené společnosti si mohou virtuální sídlo v Bratislavě zřídit samostatně a to za cenu 9 €/měsíc. Služba je perfektní alternativou pro všechny společnosti, které se obejdou bez fyzické kanceláře. V ceně je zahrnuta vlastí poštovní schránka s názvem společnosti, přebírání, úschova a online evidence poštovních zásilek a e-mailové upozornění o příchozí poště. Neměli bychom zapomenout ani na možnost přeposílání poštovních zásilek v rámci SR a online fakturační a skladový systém, který vás nebude stát více než 11 € měsíčně. Mezi neméně zajímavé doplňkové služby patří skenování písemností, notifikace o příchozí poště formou SMS zprávy, možnost přeposílání pošty v kratších intervalech a to i v rámci EU. Sídlo firmy je nezbytným předpokladem jejího zápisu do Obchodního registru, kde si ho později můžete prohlédnout. Zřídíte-li si ho v Bratislavě, vyhnete se častým kontrolám úřadům a budete působit důvěryhodněji na své klienty i obchodní partnery.