Luxusní hotel Ostrava je ideální pro rodinnou oslavu, svatbu i firemní akci

Čas od času se potřebuje člověk odreagovat, nabrat nový dech a dobře se najíst. V tomto případě je ideální najít místo, kde mu budou poskytovány komfortní služby. Pokud bydlíte v Ostravě a její blízkosti, uchvátí vás prostředí hotelu Jan Maria. Moderní hotel Ostrava najdete v areálu bývalé šachty na Slezské Ostravě. Na první dojem vás zaujme jeho poloha, z centru města jste u něj autem během krátké doby. Rodiny s malými dětmi ocení blízkost ZOO a Slezskoostravského hradu, nákupního centra Nová Karolína výstaviště Černá louka či Stodolní ulice.

Na co se můžete těšit?

Bez pestré palety služeb by nebyl luxusní hotel Ostrava tím pravým místem pro strávení romantického víkendu i pohodové dovolené s rodinou. Ubytovací služby padnou do oka zamilovaným párům i obchodním cestujícím. Nedílnou součástí hotelu je také útulná restaurace Ostrava, 4 dráhový bowling, vinný sklípek, wellness prostory a fitness centrum. Hosté mohou počítat s parkováním zdarma a Wi-Fi připojením.

Vybavenost pokojů je komfortní

Samozřejmostí pokojů v hotelu je dokonalá vybavenost, takže vám během pobytu nebude nic scházet. Nekuřácké prostory jsou opatřeny například trezorem, minibarem, LED televizí, a některé dokonce i klimatizací. Klientům jsou k dispozici žehlící prostředky i dětská postýlka.

S jídlem roste chuť

Jakmile vstoupíte do luxusní restaurace Ostrava, budete mile překvapeni jejím krásným interiérem. Hosté mohou využít i salonek na pořádání oslav s kapacitou 50 osob. V letních dnes si můžete u chutných pokrmů a sklenky vínka posedět na venkovní terase a v mrazivých dnech roku se ohřejete u krbu. Zábavnou složku zajistí bowlingová dráha a péči o tělo i duši zastane sauna, vířivka a víceúčelové hřiště. Hotel je jako stvořený pro pořádání rodinných i firemních akcí, hudebních vystoupení, seminářů a svateb.

Publikováno: 29. 05. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: admin