Reklamní diáře na rok 2015 - starejte se o branding v předstihu!

Žijeme v době moderních technologií a zvykli jsme si ukládat data v elektronické podobě. Využíváme tablety a chytré telefony - a klasické papírové notesy za pár let zcela vymizí pultů ... Opravdu je to tak horké? Naštěstí ne, což dokládá celá řada odborných studií. Chytrá elektronika nám sice pomáhá stále více, ale diář má stále čestné místo v aktovce každého manažera. A toho byste měli využít při výběru propagačních dárkových předmětů. Diáře a kalendáře totiž představují znamenitou volbu.

Proč jsou diáře a kalendáře stále tak oblíbené?

Diáře jako reklamní předměty představují jeden z nejlepších prostředků pro propagaci firmy. Důvod je prostý – využíváme je takřka neustále a je to právě logo vaší společnosti, které bude mít obdarovaný klient na očích. Předpokladem je atraktivní provedení, za které se dotyčný nebude stydět a rád diář ukáže svému okolí. V takovém případě se vaše značka nedostane „pod kůži“ jen jemu, ale také dalším lidem.

Česká firma Aveday si s vašimi náročnými požadavky poradí

V současné době nepředstavuje problém ani výroba diářů na zakázku v přijatelné cenové hladině ani v menším množství. Příkladem budiž nabídka českého výrobce Aveday, Společnost nabízí široké spektrum klasických i luxusně vyhlížejících diářů, zápisníků, ale také kalendářů ve stylovém provedení. Nechybí ani klasické kalendáře plné pestrobarevných fotografií. Ať už však vaše volba padne na kterýkoliv propagační předmět, můžete se spolehnout na perfektní reklamu.

Luxusní diáře na míru pro fajnšmekry

Nevyberete-li si žádný ze standardních designů, nevadí. Pro mnoho klientů je zajímavější zakázková výroba kalendářů a diářů na klíč, která zahrnuje např. vyražení nebo vypálení loga/textu na desky diáře, ale také potisk krabičky nebo vložení potištěných listů s propagačními materiály. Do kalendáře můžete nechat zaznamenat např. informace o konání firemních prezentací, workshopů apod.

V kreativitě se meze nekladou a vše záleží na tom, jaké informace chcete klientům prostřednictvím reklamních předmětů zprostředkovat. Společnost Aveday se postará o výrobu, ale v případě potřeby také o rozeslání hotových produktů.

Nepodceňujte branding a buďte krok před konkurencí. S pomocí pěkných reklamních předmětů jako jsou diáře, kalendáře a zápisníky se vám to podaří. Darujete klientům a obchodním partnerům diáře na rok 2015 již nyní! Více na www.aveday.cz.

Publikováno: 09. 08. 2014

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: diáře na rok 2015