Mobilní sklady a haly - další možnost, jak výrazně optimalizovat náklady

Vypadá to, že klasické zděné haly a sklady budou brzy minulostí. Podnikatelé o ně jeví stále menší zájem a naopak se přiklánějí k alternativě v podobě mobilních hal. Právě ty totiž představují bezkonkurenční řešení, které jim umožňuje výrazně optimalizovat náklady a to jak v krátkodobém, tak i dlouhodobém časovém horizontu. Mezi největší přednosti patří velmi rychlá montáž a libovolného přizpůsobení aktuálním potřebám. Není divu, že se hojně využívají v průmyslu, ale i mnoha jiných odvětvích. Stačí se trochu porozhlédnout, mobilní haly jsou všude kolem nás. setkáváme se s nimi nejen v podobě skladů a výrobních hal – skvěle poslouží i jako stáje, garáže nebo dočasný přístřešek pro archeology.

Jedním z předních výrobců montovaných hal je společnost Diamant Expo s.r.o., která nabízí:

  • velmi rychlou a jednoduchou výstavbu montované haly (samozřejmostí je odborný dohled)
  • individuální rozmístění vrat, dveří, oken a dalších prvků
  • široké spektrum speciálního vybavení (osvětlení, vytápění, klimatizace...)
  • mnoho variant opláštění (PVC plachta a trapézový plast, ISO sandwich panel, trapézový plech)
  • servis s odborné poradenství

Proč právě Diamant Expo?

Společnost Diamant Expo dbá na individuální požadavky zákazníků a snaží se uspokojit poptávku po menších i rozlehlejších řešeních. Nabízí několik produktových řad, mezi kterými nechybí malé stany, ale ani velkometrážní skladovací haly. Zárukou kvality jsou výrobky světoznámého výrobce Röder, jehož je Diamant Expo výhradním zástupcem. Firma Röder je vyhlášeným specialistou, který poskytuje nejkvalitnější mobilní zastřešovací systémy a šetří rozpočet i čas zákazníkům na celém světě.

Kromě výroby na zakázku můžete využít možnost koupě již realizovaných hal nebo pronájmu. Diamant Expo disponuje mnoha typy stanů a hal, které vám může dodat prakticky okamžitě. Pro další informace navštivte web mobilni-sklady.cz.

Publikováno: 01. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: diamant expo | mobilní haly | mobilní sklady | výhody mobilních skladů