Kde hledat lepší práci nebo schopnou pracovní sílu? Zkuste to na Prácička.cz!

Kde najít slušně placenou práci? A kde zkušené zaměstnance, kteří se své nové pracovní pozice zhostí svědomitě? Otázky, na které příslušníci z obou stran barikády (tedy zaměstnanci a zaměstnavatelé) řeší dnes a denně. Odpovědí je nový pracovní portál Prácička.cz, který se chlubí inovativním konceptem na hony vzdáleném tomu, na co jste v českých internetových vodách zvyklí. Zajímá vás, proč se po práci či čerstvé pracovní síle poohlédnout právě zde?

Příležitost pro ty, kteří hledají práci

Vžijme se teď do role člověka, který práci hledá. V současné době je na portálu Prácička.cz více než třiadvacet tisíc inzerátů, jejichž obsah se týká klasického pracovního poměru i brigád. Vyhledávání nelze nic vytknout – je přehledné, intuitivní a rychlé. Nabídka práce lze vyfiltrovat dle lokality, oboru a platového ohodnocení a vy se tak nebudete muset probírat inzeráty, které vás nezajímají. Zajímavá je také možnost volby zadavatele inzerátu. Pokud vás nezajímají nabídky zprostředkované agenturami, úřady práce nebo zaměstnavateli, můžete je vypnout. Volná pracovní místa obsahují přímé kontaktní údaje na zadavatele (telefonní číslo, e-mail nebo obojí) a na nabídky můžete reagovat i bez nutnosti registrace. Registrací však získáte přístup k uživatelskému účtu a budete si moct ukládat navštívené nebo oblíbené nabídky a sestavit životopis. Kromě klasických neplacených inzerátů (práce i brigády) se nabízí ještě další možnost a to inzeráty typu EXKLUSIV. Jde o nabídky určené pro vážné zájemce. Zobrazí se až po aktivaci kódem v příchozí SMS a jde tedy o placenou službu. Inzeráty EXKLUSIV zadávají zaměstnavatelé, kteří nemají zájem o nerelevantní nabídky, ale naopak o zaměstnance, kteří o práci opravdu stojí a jsou za bližší informace ochotni zaplatit pár korun. Odpovíte-li na tento typ inzerátu, máte mnohem větší šanci na získání nové práce.

Příležitost pro zaměstnavatele

Zaměstnavatelé a personální agentury mohou vkládat inzeráty zcela zdarma nebo využít výše zmíněnou variantu EXKLUSIV. Nechcete-li ztrácet čas tříděním stovek e-mailů, z nich většina není relevantní vůči vaší nabídce, pak je placená inzerce určena právě pro vás. A nezapomeňte ani na funkci topování inzerátů, díky které se vaše nabídky dostanou na přední pozice před neplacené inzeráty. S pomocí inzertního serveru Prácička.cz je hledání nových pracovníků opravdu velmi rychlé a efektivní.

Publikováno: 19. 08. 2014

Kategorie: Práce

Autor: admin