Na nastavení serverů záleží. Nechte si je nakonfigurovat profesionály!

Používáte servery postavené na platformě Microsoft Windows? Nejste sami, dané řešení využívá naprostá většina firem. Zkušení podnikatelé navíc dobře vědí, jako moc záleží na správném nastavení, které je předpokladem bezchybného provozu. Špatně nastavený systém může firmě způsobit nemalé problémy a v důsledku častých výpadků i nemalé finanční ztráty. Tomu lze předejít tak, že se konfigurace serverů zhostí odborníci.

Jak vyřešit nastavení serverů levně a přitom bez kompromisů?

Menší a středně velké firmy si většinou vlastní zaměstnance – specialisty na IT – nemohou dovolit. Proto se musí rozhodnout mezi méně kvalifikovanými pracovníky a delegováním činností na externisty. Efektivnější je správa Microsoft serverů externí firmou. IT specialisté zajistí jejich optimální nastavení a pohlídají, aby nedocházelo k výpadkům.

Svěřte správu serverů IT Done, nebudete litovat

Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo se o vaše servery postará, obraťte se na brněnskou firmu IT Done s.r.o., která se zabývá správou serverových systémů Windows Server 2003, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2. Servery mohou být umístěny v datových centrech i na pobočkách společností. Zkušení technici se nabízí instalace a konfigurace poštovních serverů (MS Exchange 2010), infrastrukturních systémů (AD, DNS, DHCP), databázových serverů (MS SQL Server) a zálohovacích systémů (Veeam backub, acronis backup apod.). Na IT Done se můžete obrátit také v souvislosti se správou Linux serverů, monitoringem serverů, virtualizací, prodejem kvalitních produktů DELL za bezkonkurenční ceny a tvorbou www stránek. Technici se vždy snaží o nejlepší možné řešení a většinou pracují vzdáleně, čímž zákazníkům šetří výdaje. Chcete-li, aby vaše Microsoft servery jely na 100%, případně by se vám hodila jiná služba z výše uvedených, pokračujte na www.itdone.cz.

Publikováno: 17. 03. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin