Nebankovní půjčku můžete získat bez zbytečných průtahů a komplikací

Potřebujete finanční injekci, která by podpořila vaše podnikatelské aktivity? Pokud vám banka ukázala záda, neklesejte na mysli. V nebankovním sektoru působí poskytovatelé, kteří nabízí nebankovní půjčky za výhodných podmínek. Jedním z nich je i TipFinance – působí na trhu od roku 2004 a zabývá se poskytováním profesionálních služeb v oblasti oddlužení fyzických osob, refinancování hypoték a přeúvěrování. Zároveň poskytuje nebankovní půjčky pro fyzické osoby a podnikatele.

Komu jsou nebankovní půjčky od TipFinance určeny?

TipFinance poskytuje nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti pro jakýkoliv účel. Finanční prostředky lze využít na nákup spotřebního zboží, umoření dluhů nebo na cokoliv jiného. V rámci schvalovacího procesu věřitel nezkoumá registry dlužníků a neúčtuje si žádné skryté poplatky. Úrokové sazby a RPSN jsou na úrovni bankovních produktů. Vyřízení půjčky je rychlé a bez zbytečných formalit. V případě, že klient disponuje nemovitostí, kterou může použít k zajištění, může mít peníze na účtu již za 3 dny. Výše úvěru závisí na hodnotě nemovitosti.

Co budete k vyřízení půjčky potřebovat?

Společnost TipFinance potřebuje k vyřízení nebankovní půjčky bez registru nabývací titul k nemovitosti, výpis z katastru (ne starší než 1 měsíc) a katastrální mapu. U zástavních práv také celkové vyčíslení dluhu a u exekucí nařízení exekuce.

V portfoliu nechybí ani populární americké hypotéky

TipFinance poskytuje také nebankovní hypotéky ve výši až 3 000 000 Kč na dobu 20 let. Maximální výše úvěru může činit až 75 % a závisí na odhadní ceně nemovitosti. Odhad zdarma zajistí poskytovatel. Vyřízení americké hypotéky obvykle trvá do dvou týdnů. Pokud vás transparentní nebankovní půjčky a hypotéky zaujaly, přečtěte si o nich více na www.tipfinance.cz. Pomocí kalkulátoru si můžete spočítat přesnou výši splátek vašeho budoucího úvěru.

Publikováno: 09. 06. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: nebankovní hypotéky | nebankovní půjčky bez registru