OfficeMap: Nejrychlejší cesta k nové kanceláři

Rozhodli jste se, že skočíte rovnýma nohama do podnikání, ale máte potíže s hledáním vhodné kanceláře? Pokud si nevystačíte s homeoffice, ale naopak vyžadujete reprezentativní prostory, mohla by vám pomoct užitečná služba OfficeMap. Díky ní je hledání kanceláře mnohem rychlejší a jednodušší než kdy dřív. Zajímají vás podrobnosti?

Volných kanceláří je dostatek, ale ne všude a vždy

V některých městech jsou kanceláře k pronájmu doslova na každém rohu. Praha, Brno, ale také Ostrava nebo České Budějovice – v těchto lokalitách nedá hledání ideálních kancelářských prostorů příliš mnoho práce. Naopak si budete moct dovolit odmítat nabídky, které vám nevyhovují. V menších městech je situace diametrálně odlišná – volných kanceláří je mnohem méně a najít tu pravou zabere spoustu času. Samozřejmě záleží na vašich specifických požadavcích. Nikde není psáno, že v hlavním městě najdete kancelář za pár minuta na maloměstě ani za měsíc.

OfficeMap.cz šetří váš čas i peníze

Takže jak z toho ven? Můžete se obrátit na místní realitku a spoléhat se na to, že pro vás makléř najde vhodné prostory. Nicméně i to může být běh na dlouhou trať a v praxi je mnohem rychlejší vyhledávání prostřednictvím nové služby OfficeMap.cz. Budete-li mít byť jen trochu štěstí, dopracujete se k vysněnému pracovišti za pár chvil. Jak tedy vyhledávání funguje? Začátek nového roku bývá poněkud hektický, takže vám výše zmíněná služba přijde opravdu vhod. Ušetří vám spoustu drahocenného času, který budete moct využít na mnohem důležitější aktivity (tedy ne, že by pronájem kanceláře nebyl důležitý...). Aplikace nabízí velmi intuitivní rozhraní, ve kterém se okamžitě zorientujete. Nicméně předem upozorňujeme, že všechny funkce mohou využívat pouze registrovaní uživatelé. Registrace je blesková a samozřejmě zcela zdarma.

Jak "to" funguje?

Co se týče vyhledávání kanceláří, nabízí se vyhledávací pole, ve kterém vyberete město a požadovanou velikost prostorů. Anebo kliknete na některé z míst na interaktivní mapce. Další možností je pokročilé vyhledávání, které umožňuje vyhledávání kanceláře také na základě dalších atributů – výše nájemného, konkrétní ulice či dokonce budovy a dalších kritérií. Nabídky si můžete ukládat, sdílet je a samozřejmě na ně reagovat. Dobře, ale co když se vám i přesto nepodaří najít kancelář? Pak vám nezbude, než se skutečně obrátit na odborníky. A nedůvěřujete-li realitkám, zůstaňte na OfficeMap, jejíž provozovatelé nabízí osobní poradenství. Dostanete se do péče profesionálů, kteří se v oboru pohybují řadu let a rádi pro vás najdou optimální řešení. Nebudete muset dělat žádné kompromisy a získáte reprezentativní kancelářské prostory, ve kterých rozjedete svůj byznys na dvě stě procent.

Publikováno: 02. 02. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: kanceláře k pronájmu | officemap