Online zastavárna: nejrychlejší a zřejmě nejvýhodnější způsob, jak přijít okamžitě k hotovosti

Potřebujete hotovost a to velmi rychle? V bance vám obratem nepůjčí a nebankovní společnosti si za své služby řeknou o nemalou provizi. Jak tedy ze zapeklité finanční situace vybruslit? Vzpomeňte si na staré dobré zastavárny. V těch vám přece ihned vyplatí hotovost!

V online zastavárně k vám budou nejštědřejší

Klasické zastavárny samozřejmě tak výhodné nejsou. Inu neprovozují je armády spásy... Online zastavárna.cz je jiná. Nabízí nejvyšší možné výkupní ceny a funguje jako zástava automobilů, nemovitostí, drahých kovů, šperků a dalších artiklů, které mají hodnotu.

Výkupní cena bývá stanovena dle specifických parametrů a u zástavy automobilů dosahuje až 70 % tržní hodnoty. Podstatnou výhodou je fakt, že zastavený automobil můžete po dohodě nadále využívat.

Zástava je rychlá a bezproblémová transakce

Rozhodnete-li se služby, které jediná nonstop zastavárna nabízí využít, nebudete potřebovat potvrzení o příjmu a další nezbytné doklady, které jsou nutné k vyřízení půjčky. Prvním a jediným krokem je vyplnění online formuláře přímo na webu. Po posouzení a odhadu ceny zástavy dostanete hotovost, se kterou můžete naložit libovolným způsobem.

Máte strach, že zastavenou věc nebude ve vašich silách včas vyplatit? Zastavárna Praha klade důraz na individuální přístup a po dohodě vám lhůtu splatnosti prodlouží. Uvažujete-li nad tím, že potenciální zástavu nebudete potřebovat, jednoduše ji do zástavy nedávejte. Provozovatel online zastavárny nabízí i přímý výkup a to za ještě výhodnějších podmínek.

Publikováno: 10. 06. 2013

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: Zástavy | zástavy aut | zastavy automobilů | zastavy nemovitostí