PROFI CREDIT půjčuje i podnikatelům. Za jakých podmínek?

Začínáte podnikat a schází vám finanční prostředky na rozjezd? Podnikáte již delší dobu, ale neuspěli jste s žádostí o bankovní podnikatelský úvěr? Pak by vás mohla zajímat aktuální nabídka podnikatelských půjček od známé nebankovní společnosti PROFI CREDIT. Pro koho jsou úvěry určeny a za jakých podmínek je lze získat?

Půjčka pro začínající podnikatele

Začátky podnikání jsou těžké a banky nejsou k novopečeným byznysmanům kdovíjak shovívavé. PROFI CREDIT nabízí nebankovní půjčky pro začínající podnikatele ve výši až 200 000 Kč na cokoliv. Předností této půjčky je rychlé vyřízení s minimální administrativní zátěží a přeposlání peněz do 24 hodin od schválení. V případě řádného splácení PROFI CREDIT vrací až 27 000 Kč zpět formou bonusu. Podnikatelský záměr a zisk nejsou podstatné, zájemce se musí prokázat několika nezbytnými doklady.

Nebankovní podnikatelská půjčka

PROFI CREDIT samozřejmě nabízí úvěry také zájemcům s prokazatelnou podnikatelskou historií. Rozhodující je věk, požadovaná výše úvěru a doba, po kterou žadatel figuruje jako podnikatel. Splatnost podnikatelské půjčky ve výši až 200 000 Kč se pohybuje od 12 do 60 měsíců a stejně jako v případě půjčky pro začínající podnikatele k vyřízení stačí jen několik dokladů. Podnikatelé si mohou půjčku nastavit podle potřeby nebo si vybrat ze tří přednastavených balíčků. Vyřízení probíhá ve třech krocích – vyplnění online žádosti, telefonické ověření vyplněných údajů a následné schválení.

Proč si půjčit u PROFI CREDIT?

Společnost PROFI CREDIT figuruje na nebankovním trhu dostatečně dlouho, poskytuje transparentní osobní i podnikatelské úvěry a klade důraz na snadné a rychle vyřízení. Veškeré potřebné informace najdete na www.proficredit.cz, případně volejte na bezplatnou infolinku 800 166 000.

Publikováno: 05. 11. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: nebankovní půjčka pro začínající podnikatele | proficredit