Přepravu zboží v rámci EU vám výrazně usnadní zkušená spediční firma

Rozhodli jste se nakopnout svůj byznys a přemýšlíte nad importem nebo exportem zboží v rámci ostatních států Evropské unie? Směle do toho, štěstí přeje odvážným! Otázkou, je, jak začít – bez předchozích zkušeností může jinak promyšlený podnikatelský záměr skončit fiaskem. Alfou a omegou je zajištění přepravy, nicméně vlastní flotila nákladních vozidel a kamionů vyžaduje nemalé náklady. Pro menší firmy, které nedisponují velkým rozpočtem, je mnohem výhodnější využití služeb specializovaného přepravce. Ale na koho se obrátit a nespálit se? Představíme vám spediční společnost, která se zabývá kamionovou dopravou napříč všemi členskými státy.

Zkušenosti a moderní zázemí

„Náš“ dopravce, společnost Šindelář spedition s.r.o., má letité zkušenosti (na trhu působí od roku 1996) a nabízí komplexní služby v oboru spedice. Mezi zásadní výhody patří individuální přístup k menším i větším klientům a moderní zázemí, díky kterému je firma schopna přepravit prakticky cokoliv – od potravin až po průmyslové a farmaceutické zboží. Společnost Šindelář spedition disponuje vozovým parkem s úctyhodným počtem 160 moderních vozových souprav. Ty odpovídají normám EURO5 a EURO EEC. Součástí jsou také plachtové a chladírenské přívěsy, které umožňují přepravu libovolného zboží v jakémkoliv množství. Všechny vozy podstupují pravidelné servisní prohlídky a jsou v perfektním stavu. Riziko poruchy a tedy i zdržení vaší zásilky je minimální.

Chcete mít přehled o tom, kde se vaše zásilka právě nachází?

Spediční firma nepřetržitě monitoruje zásilky špičkovým trackingovým systémem, díky kterému mají klienti neustály přehled o pohybu vozidel. Samozřejmostí je i zabezpečení alarmovým systémem pro případ krádeže a pojištění pro případ odcizení ve výši do 10 milionů kč. Mezinárodní kamionová doprava pod taktovkou Šindelář spedition je ideální pro menší i větší importéry/exportéry. To vše za atraktivní ceny a s plnohodnotným servisem. Chcete-li se o službách dozvědět podrobnější informace, nebojte se zeptat kvalifikovaných dispečerů. Poradí vám a doporučí optimální řešení. Více na www.sindelar-spedition.cz.

Publikováno: 21. 02. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: přeprava zboží v EU | spedice v EU